Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trojkat

Polecane posty

Gość gość

Czy każdy facet którego kobieta wczesniej spała z kimś w trójkącie uważa ją za puszczalską i dodatkowo wymaga tego samego w stosunku do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiertalaj koorfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość oczekuje tego czy uważa ze kobieta się puszczała skoro na to się zgodziła? Jestem w stanie zrozumieć ego faceta i to że chce się czuć najwazniejszy lepszy od innych ale to powinna byc wspolna decyzja a nie oczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej sprawiedliwy jest seks z drugą parą tzw. wymiana partnerów. Taki seks jest tylko dla kochający się par. Zdarza się że zakochują w sobie kochanek z kochanką. Tworzą parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex z wymianą partnerów jest super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z wymianą partnerów jest super , potwierdzam to. Spotykamy się na seks z zaprzyjaźnionym małżeństwem od 2 lat , przeciętnie raz w miesiącu , na jeden weekend. Poza tym czasami wpadamy do siebie na drinka czy kawę. W weekend na seks dzieci wędrują do dziadków a my sobie używamy .Wszyscy jesteśmy hetero , chociaż zdarza nam się seks , gdy we dwie pieścimy jednego lub dwie siebie. Nigdy też nie zgadzamy się na dwóch panów jednocześnie w jednej,chociaż seks z dwoma jeden po drugim uprawiamy. Z reguły jednak ja kocham się z mężem koleżanki a ona z moim. My jesteśmy koleżankami z czasów licealnych i wciągnęłyśmy naszych mężów w ten układ. Mamy dwie po 32 lata , mój mąż 38 , jej 33. Stwierdziłyśmy , że życie zaczyna się po 30 tce , dzieci są a teraz czas na przyjemności.Używamy zabezpieczeń , czyli tabsów i jest jazda na całego dla przyjemności. W sumie jesteśmy przez to jedną rodziną i nic złego się nie dzieje. A seks z mężem poza spotkaniami jest przez to pikantniejszy, zresztą nie wyobrażamy sobie pójścia spać bez wcześniejszego rżniątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej mi chodziło o typowy związek który tak naprawdę dopiero zaczyna się rozkręcać. To tak jakby część mnie więc mój partner się o tym dowiedział kiedy o to zapytał ale zaraz po tym zaczeły się wymagania że dla niego powinnam coś takiego zorganizować. Trochę jestem tym przytłoczona bo nie bierze pod uwagę moich uczuć i nie rozmawia ze mną o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×