Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Monia ja kiedys 80 razy dzwonilam do rejestracji. To tylko jeden pediatra jest? Moze przenies sie do innej przychodni. Chyba wyjde z mala na dwor bo ciagle musze ja nodic moze we wozku lepi ej bedzie bo lubi obserwowac przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Co macie dzis na obiad? Nie mam pomysłu. Wiecie co nie wiem jak można u tak małego dziecka stosować blw. Tzn nie mam nic przeciwko i jak ktos ma cierpliwość do tego to proszę bardzo. Tymek od wczoraj karmiony jest w krzeselku i jak mu zostawie miseczkę z jedzeniem to uuuuuuuuu. Mogłabym planować malowanie i wymiana dywanu. Taki bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa a ja sobie chwałę blw :) jem obiad spokojnie z dzieckiem, potem zdążę pozmywac i posprzątac kuchnie zanim on skończy. Pod krzesełko rozkładam stare gazety i niech robi co chce. :) duże kawałki wcina bez problemu, ma jeszcze problemy z mniejszymi typu marchewka z groszkiem ale z dnia na dzień są postępy i mniej bałaganu a ja się doskonale w sprzątaniu po nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzosowa nam wczoraj dietetyczka mowila ze do roku nie moze jesc nic slonego tlustego a0ni slodkiego i na0jlepiej sloiki bo jak nie mamy swojej uprawy albo od kogos z ogrodka to bezpieczniej sloiki. Rzosowa a co w tej misce bylo Tymka0? Ja po ₩8 mcu tez kupije krzeselko i troche bede dawac blw. Jakies brokuly ziemniaki ryz. Makaron banany. Po 9 to juz pulpety bede dawac spaghetty i kanapkiitp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kurczę, XXXV a ile on z tego zje? Mi to by gazet brakło:)) Brawa dla Lilki za postępy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy synku tez tak robilam i byla faktycznie kupa balaganu. Ja juz widze ze moja mala interesuje jedzenie i lubi sprawdzic w raczce co to jest. Pougniatac itd tak dziecko poznaje i chetnie je. Tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiad smaze dorsza z frytkami albo ziemniakami Ziomb jak nie wiem! Mala wczoraj 3 razy spala. Dzis pewnie tez tak bedzie. Wszystko zganiam na skok i licze ze wkrotce wroci do nirmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Jak ma w dużych kawałkach to zje sporo np brokuły czy kalafior. Ostatnio buraki mu zasmakowaly i makaron że szpinakiem. Oczywiście większość i tak ładuje na podłodze. Poza owocami bo te wcina w dużych ilościach, całego banana, mango, jabłko, Gruszka, kiwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja to chyba nie mam cierpliwości na to blw, on pewnie więcej by się tym bawił niż zjadł i niewiedzialabym czy sobie pojadl czy nie, może jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam pytanie czy robiła któraś z was kiedyś zakupy w sklepie internetowym www.vanillafrog.pl ? Mają bardzo fajne rzeczy i chciałabym poznać opinię na ich temat? Wiem, że mają też sklep stacjonarny we Wrocławiu więc może ktoś stacjonarnie robił u nich zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A nie boisz sie ze się zakrztusi? Jak powiedziałam wczoraj lekarzowi ze dalam dziecku kiwi to powiedzial ze dziwie się ze ma problemy ze snem. Ten nasz lekarz jest b. dobrym lekarzem ale ma swoje zasady których dla dobra dziecka powinnysmy przestrzegać. I takie kiwi seler por pomidor wg niego powinno byc jak najpóźniej wprowadzane do diety. A jak powiedziałam ze jest przeziębiony to tylko spytal czy znam przyczynę . Odpowiedzialam mówiąc prawdę ze dzień wczesniej byl na spacerze. I ze on wyznaje zasadę ze takie dzieci powinny siedziec o takiej porze roku w domu który jest kilkakrotnie wietrzony a okna rozszczelione. Bo tak przejsciowa pora jest dla tych maluchów przyczyna chorób. Ale jak tak widze z okna jak mamy spacerują z maluchami to aż im zazdroszczę. I sie zastanawiam czemu one nie chorują. A mój Tymek tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
No to zwariować idzie, jedni mówią wychodzić, wychodzic z dzieckiem na pole, hartowac je a teraz ci powiedział żeby ograniczyć to wychodzenie. Mój tez często łapie przeziębienie ale myślę że to przez starszego syna który przynosi różne wirusy z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, ale Wy dziś aktywne! brawo dla Lilianki! :) super, ja wiedzialam, ze ona zaraz ruszy po tym ostatnim zdjeciu co pokazalas :) bylam u lekarza, maly osluchowo czysty, nie wiadomo skad ta chrypa, jedyne podejrzenie to ulewanie. mam odlozyc gluten i jajko narazie. zeby wykluczyc rozne rzeczy... RZSOwa pierwszy raz spotykam się z opinia zeby z dzieckiem nie wychodzic na dwor. My spacerujemy bardzo czesto, ponac to zdrowe. Dobrze jak się dziecko przewietrzy. Odpukac do tej pory maly nie chorowal. Moze to kwestia tego, ze masz starsze dziecko w domu, wiadomo ze w przedszkolu sa rozne zarazki. Naprawde chcesz sie trzymac rad lekarza i trzymac Tymka w domu? co do jedzenia wiekszych kawalkow to moj maly nie jest jeszcze gotowy, jak ******ana to co chwile odgryzie wiekszy kawalek i się krztusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jeszcze mialam Wam napisac ze maly wazy 7700. on ma takie pucate policzki ze wydaje sie grubiutki a potem jak sie go kladzie na wage to zawsze zdziwienie przybriera po 350gram w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu muusia i to jej blw jak sie nie zna pewnych pojec to sie lepiej nie wypowiadać bo czlowiek sie tylko kompromituje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj m tez niby dzis wstawal ale to i tak ja go budxe i potem.ciezko mi zasnac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
hej Dziewczyny :) mam nadzieję, że dzieciaczki Wasze szybko wyzdrowieją :) U nas lenistwo przez tą pogodę. Ciągle pada. Już 4 dni nie byłyśmy na spacerze. Ale jak jutro dalej tak będzie to założę na wózek folię przeciwdeszczową i pojedziemy troszkę :) Ja bym się bała dać Milce tak jeść samej. Dla niej to pewnie byłaby mega frajda, ale ja się boję nawet chrupkę kukurydzianą dać bo raz jak dałam to odłamała kawałek dziąsłami i jej to wyciągałam. Bałabym się, że się zakrztusi. Muszę buraczki wprowadzić do diety. Raz dałam obiadek w którym był pomidor i mała miała uczulenie. Nie wiem skąd słoiczek z pomidorem jak niby pomidor po 10 miesiącu? Wy dajecie? Znalazła stronkę z przepięknymi ubrankami dla niemowlaków :D zaraz będę zamawiać :D venley-kids...piękne kompleciki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu totalny ignor dla Ciebie :) Rzosowa to jakis lekarz starej daty co tak zabrania spacerow! Mnie zawsze pediatrzy i polozne mowily zeby spacerowac. Na zaleceniach ze szpitala po zpluc spacerowanie. Wczoraj tez na tym spotkaniu vylo o iarmieniu blw i za nie zakrztuszenie sie vylo ba samym koncu listy. Na poczatku bylo dokarmianie pozywieniem diroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
ahaaa...Emilka od wczoraj pełza i podnosi pupkę do raczkowania :D i skacze na nóżkach jak ją podtrzymuję :D ale nie będę jej na to pozwalać bo boję się o bioderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia super!;) mojej cos ciezko idzie to pelzanie czy raczkowanie. Na nogach jak podloze poczuje to tez sie odbija. Monia na razie to dw razy prawie usiadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Klaudia, a ile czasu upłynęło od podania pomidorka do wysypki? Dużo było tego na skórze? Ja też mam dylemat z pomidorem w obiadku bo wiem, że często uczulaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
Kłębuszek..najpierw jednego dnia dałam dwie łyżeczki i nie było nic, więc następnego już dałam cały obiadek żeby zużyć słoiczek bo tylko 48h może być otwarty. Dałam ok.14 a przy kąpieli o 20 zobaczyłam, że ma wysypkę na brzuszku. Takie blade gładkie krosteczki. Zeszły dopiero po 2 tygodniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
Kłębuszek..najpierw jednego dnia dałam dwie łyżeczki i nie było nic, więc następnego już dałam cały obiadek żeby zużyć słoiczek bo tylko 48h może być otwarty. Dałam ok.14 a przy kąpieli o 20 zobaczyłam, że ma wysypkę na brzuszku. Takie blade gładkie krosteczki. Zeszły dopiero po 2 tygodniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
W słoiczkach sa pomidory od 6mca. Zle się dzis czuje. Jakies zawroty mam. A ten nasz lekarz to naprawde dobry specjalista. Ale ma te swoje zasady, które ja i wielu rodziców wpuszcza i wypuszcza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze moja co ja poloze te aaasa llaaaa itp:/ Tragedia jednym slowem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia wrzuciłabyś zdjęcie Leosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×