Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kubon

Gdzie kupić obrabiarki cnc

Polecane posty

Gość kubon

Witam! Szukam dobrej klasy obrabiarki CNC do swojego przedsiębiorstwa w branży meblarskiej. Z jakich skrawarek korzystacie? Z jednej strony zależy mi na wydajności i jakości, ale z drugiej szukam czegoś w niewygórowanej cenie. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy od niedawna nowej obrabiarki Sentinel N i jest w porządku. Dużo dokładniejsza przy wysokiej wydajności. Głównie obrabiamy nią drewno. Z takich konkretów które szczególnie mi się w tym modelu podobają to na pewno wysoka przestrzeń robocza. Nie trzeba się szczególnie gimnastykować z obrabianymi materiałami żeby się swobodnie zmieściły. Wysoka jakość, przystępna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma www.mdt.net.pl zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem tego typu maszyn. Mają w swojej ofercie tokarki, frezarki, elektrodrążarki i inne maszyny. Ściągają je z Tajlandii, która jest jednym z największych producentów tego typu maszyn. Sam u nich zamawiałem i polecam wam ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę zostawiać obrabianie cnc specjalistom, niż samemu się z tym męczyć. Od dawna robią to za mnie http://pom-sztum.pl/ , których usługi są profesjonalne, wysokiej jakości a przede wszystkim wielce skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro66
Wiem, że w firmie Promet mają taki sprzęt. Tutaj http://prometobrabiarki.pl/obrabiarki-do-metalu/ rzuć okiem. Egzemplarze nowe i używane są w ofercie. Co do wydajności i innych parametrów technicznych to myślę, że najlepiej pytać bezpośrednio u sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabona
Na rynku jest wiele firm, które oferują tego typu produkty. Ja ze swojej strony śmiało mogę polecić to miejsce http://www.obrabiarki.biz.pl/. Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości maszyn do obróbki cnc jak tokarki, wytaczarki czy frezarki. Może ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruca bomba sprzeta mata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam bardzo pasuje firma ProFAG – Service http://profag-service.pl/ Dystrybuują urządzenia Fagor Automation czyli hiszpańskiego producenta systemów pomiarowych, układów CNC i cyfrowych napędów do obrabiarek. Do tego w ProFag wchodzi w grę również montaż i modernizacja maszyn. Firma bardzo w porządku, 100% solidności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip R
Z doświadczenia mogę polecić Ci TBI Technology, bo pod względem wykonania i cen mają dość dobrze przygotowaną ofertę. Na ten moment pracujemy głównie na frezarkach i tutaj nie mają sobie równych (mode VC Start Mill). Maszyny nie tracą mocy, do tego części zamienne zawsze są załatwiane na czas więc w pełni zachowujemy ciągłość produkcji za co mogę oczywiście ich pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folek33
W takim razie powinieneś również zwrócić uwagę na propozycje od producenta TBI, który w swojej ofercie ma szeroki wybór maszyn CNC, które można dobrać bez większych kłopotów do swoich potrzeb i jednocześnie wykonywać zlecenia na najwyższym możliwym poziomie zarówno w zakresie ilości jak i jakości. My oprócz maszyn oczywiście postawiliśmy na ich oprogramowanie, także dbają o każdy element a to przekłada się dla nas na niską awaryjność i odpowiednią wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igi

A słyszał ktoś o dobrych podzespołach?? Poszukuję zasilaczy. Słyszałem, że Dacpol ma bardzo dobre opinie. Ktoś zamawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odpowiadam na co dzień za produkcję mebli. Niedawno rozwijaliśmy zakład o kilka urządzeń CNC od bezpośredniego producenta atmsolutions.pl/strona/10/uslugi. Moim zdaniem dobra sprawa, bo serwis w jednym miejscu, spersonalizowane funkcje, mnóstwo wyposażenia dodatkowego i prowadzą człowieka przez inwestycję od absolutnych podstaw, łącznie ze wskazówkami odnoszącymi się do specyfiki produkcyjnej. Zadziwiająca wiedza przyznam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrów Mazowiecka
Dnia 10.06.2019 o 14:38, Gość gość napisał:

Odpowiadam na co dzień za produkcję mebli. Niedawno rozwijaliśmy zakład o kilka urządzeń CNC od bezpośredniego producenta atmsolutions.pl/strona/10/uslugi. Moim zdaniem dobra sprawa, bo serwis w jednym miejscu, spersonalizowane funkcje, mnóstwo wyposażenia dodatkowego i prowadzą człowieka przez inwestycję od absolutnych podstaw, łącznie ze wskazówkami odnoszącymi się do specyfiki produkcyjnej. Zadziwiająca wiedza przyznam szczerze.

którą maszynę macie? My mamy z magazynami podajnikami i pełną automatyzacją co prawda temat świeżynka ale jak na razie wszystko ok, polecam kontakt w szczególności z Panem Marcinem zawsze konkret i bez zwłoki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrów Mazowiecka

a no i teraz laser do cięcia w ATMSolutions przymierzamy się do zakupu jeśli ktoś miał styczność i mógłby nam doradzić co wybrać to proszę o kontakt michal1976oso@gmail.com bo wiadomo z handlowcem dobrze się gada ale wolałbym mieć jeszcze potwierdzenie i rady od jakichś użytkowników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Dobre maja w Zakładzie mechanicznym Kazimieruk w Tarnowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokarstwo: Obróbka obrotowa, gdzie obraca się materiał wokół osi.

Frezowanie: Obróbka, w której narzędzie przemieszcza się wzdłuż lub przez obracający się materiał.

Wiercenie: Obróbka polegająca na usuwaniu materiału poprzez wiercenie otworów.

Szlifowanie: Proces wykorzystujący ziarna ścierne do uzyskania precyzyjnych wymiarów i wygładzenia powierzchni.

Daję tutaj namiar na firme, która świadczy usługi obróbki metali cnc  https://femet.com.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×