Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W dzień kobiet łatwiej o przygodę erotyczną

Polecane posty

Gość gość

Wspominam to z uśmiechem na twarzy ; rok 1990 wracałem z kumplem z przepustki do jednostki wojskowej w Stargardzie szczecińskim mieliśmy przesiadkę w Poznaniu poszliśmy na piwko do pobliskiej knajpki przysiadły się do nas dwie podchmielnoe panie 40+ my po 21 gadka szmatka i wylądowaliśmy u jednej z nich na chacie. Finał był taki że do jednostki dotarliśmy z ósmiogodzinnym opóźnieniem ale warto było. Jako ciekawostkę dodam że przed wyjściem od naszych dam o godz 2.30 w nocy dowiedzieliśmy się że założyły się z koleżankami a siedziało ich tam z 10 że uwiodą żołnierzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem też taką przygodę w dzień kobiet z koleżanką z pracy trzy numerki w ciągu nocy. Miałem wtedy 25 lat ona 49 mąż jeździł tirem i rzadko bywał w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jeszcze miał takie przygody w dzień kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłem z dziewczyną na spacer brzegiem rzeki zaczelismy sie całować na stojąco pochwili sie odwruciła i zaceła śię ocierać. Potem jej podniosłem spudnice i odtyłu mego miska wsadziłem. Teraz jest moją zoną iwspominamy to czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dala ci bez gumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.03 to był taki szybki numerek. Co do gumki to miałem juz duzo wczesniej otwartą. I bardzo sprytnym sposobem niezauwazalnie załozyłem gumkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację tabletki są niezdrowe. ciekawe czy autor wzywał gum na tych rządzących a czterdziestkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanke z pracy dymalem bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×