Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiliana43

Szukam brokera kurierskiego

Polecane posty

Gość Kiliana43

Witajcie. Potrzebuję namiaru na brokera kurierskiego, ale jakiegoś dobrego, który działa na rynku od dawna a nie jakieś nowe firmy. Zależy mi na sprawdzonej jakości i również przyzwoitej cenie. Miłym dodatkowym plusem byłoby gdyby ten broker miał również w ofercie wysyłkę paczek za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukona31
Wysylajtaniej.pl działa najdłużej na rynku, to najstarszy broker kurierski. Mają też wysyłki paczek za granicę :) mają proste i intuicyjne zamawianie kuriera, także powinnaś sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też potrzebuję jakiejś taniej firmy kurierskiej, która działa w kraju i za granicą. Wysyłam sporo paczek, może mi ktoś powiedzieć czy ten broker WysylajTaniej ma ubezpieczenie w cenie czy trzeba osobno dopłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derfaqok
Elfik78 Wysyłałem paczki tym brokerem i mają ubezpieczenia w cenie także nie musisz nic dopłacać chyba, że chcesz jakieś tam extra ubezpieczenie to możesz coś tam wykupić chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiliana43
Dziękuję wszystkim za pomoc :) wysylajtaniej.pl mi się podoba, jest łatwe i intuicyjne zamawianie kuriera, zatem to coś czego potrzebowałam. Koszty są zdecydowanie niższe niż u firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat został zakończony ale zapraszam do kontaktu w przyszłości. Firma Mail Boxes Etc jest światową siecią franczyzową specjalizującą się w przesyłkach kurierskich. Współpracujemy z kilkoma firmami. Pomagamy wypełnić dokumenty, zwłaszcza w przypadku wysyłek poza UE. Ceny dostosowujemy do oczekiwań klienta i ilości nadań w miesiącu. Ponadto pomagamy załatwiać reklamacje, jeśli już takowe się pojawią. Monitorujemy paczki, informujemy o sytuacjach wyjątkowych. www.kurierkrakow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dziękuję podoba mi się i skorzystam na dniach z brokera WysylajTaniej. Gość dzięki również za odpowiedź sprawdziłem twoją propozycję ale WysylajT ma niższe ceny plus bardzo prosty formularz online także jak dla mnie jest o wiele lepsze . Zobaczymy jak będzie w praktyce ale na chwilę obecną mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem ze zmierzeniem paczki jak to zrobić dobrze?? żeby póżniej dopłat nie było bo podobno się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po zmierzeniu także mogę stwierdzić, że to jest bardzo proste tylko pamiętaj żeby mierzyć po zapakowaniu żeby nie było później (niedomówień ) Formularz jest naprawdę prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mail Boxes Etc
mierzymy gotową paczkę (już zapakowaną) - najbardziej wystające części. Pamiętaj, że skanery na sortowniach działają jak lasery na filmach :P Każdy odstający fragment opakowania jest skanowany i traktowany jak najdłuższy bok - czyli ważne jest by nie odstawała taśma czy stretch. Wagę gabarytową liczysz mnożąc wszystkie boki przez siebie i wynik dzielmy przez 5000 w UPS, przez 6000 w Fedex lub przez 10000 w K-ex. Jeśli potrzebujesz pomocy - zadzwoń www.kurierkrakow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marialo
Mi wszystko wytłumaczyli jak dzwoniłem do nich, mówię o tym brokerze, którego poleciliście autorce wątku. Ja swego czasu raz wysyłałem paczkę tym brokerem kurierskim i właśnie miałem problem z określeniem wagi paczki. Wystarczy zadzwonić i Ci wszystko wytłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×