Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z mezem nie trwa dluzej niz 5 minut.u was tez?

Polecane posty

Gość gość

Jestem ciekawa jak to jest u innych a wstyd mi zapytać nawet koleżanki. Czy to norma czasowa jesli chodzi o seks?5minut to maks a potem maz odwraca sie spac.czasem mam wrazenie ze on woli jedzenie niz seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z gra wstepna 5 minu ? To krótko. Nie patrze na zegarek ale u mnie napewno dluzej. Sama gra wstepna trwa dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz ma cie w 4 literach. Nie interesuje go twoje spelnienie, a powinno. Jakby mu na tym zalezalo, to zaspokoilby cie w inny sposob, skoro jest krotkodystansowcem. Wspolczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to trwa dłużej. Nie wiem ile, ale na pewno nie 5 min. Potem zwykle przytulamy się i zasypiamy oboje. Albo leżymy jeszcze przez jakiś czas przytuleni i zabieramy się za coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat jestem w związku i 5 minut brrrrr to chyba jak bym miała tam naklejkę pojemnik na spermę :-o Masz orgazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norma dla egoistów i daremnych , moj taki był wiec po aferze za karę nie tyka mnie wcale -:) No i mam go tam gdzie zeszłoroczny śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez szybko konczy twierdzi ze go podniecam ale najpierw zawsze stara sie żeby mi bylo dobrze i gra wstępna trwa zdecydowanie dłużej niż 5 minut i jak juz jestem blisko to razem kończymy. Uwielbiam seks. Twój mąż to egoista tak jak Ci wczesniej pisały dziewczyny, porozmawiaj z nim może a jak to nic nie da to ja na twoim miejscu bym sie rozwiodła. I to tez może byc powód do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazm tez nie do końca zależy do długości j****ia, bo mój ex potrafił godzine i nigdy nie miałam, a jak to robiłam sama to nei było problemu... długi seks jest straszny, pewnie gorszy od krótkiego.. już od dawna seksu w sumie nie uprawiam, i mi z wiekiem przechodzi, w sumie to zawsze mi się wydawało jakąs niską czynnoscia, jak robienie kupy, pozostawał lekki niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej- tzn ze nigdy nie miałaś dobrego seksu:( do autorki- 5 min? To co?0gry wstępnej tylko rachu ciachu i koniec? Biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat nie mam na seks co narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam ochotę na szybki numerek to 5 min jest ok. Ale to czasem, normalnie trwa dłużej, nie liczę czasu ale mi wystarcza. Orgazm mam często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też kończy szybko, numerek to czasem ledwie 3 min, ale cały nasz seks to zwykle godzina albo dłużej. Seks to nie tylko penetracja przecież. Zazwyczaj robi mi dobrze językiem i jak tylko dojdę to we mnie wchodzii mam kolejny orgazm. A po jego wytrysku miziamy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zależy od okoliczności. Zazwyczaj w tygodniu mamy seks na zasadzie ulżyj sobie i do spania to i bywa że 5 min i koniec. A w weekendy jak mamy czas i jesteśmy wypoczęci to godzina to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks oralny powoduje raka krtani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to napewno dobry dział na taki temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie gra wstępna różnie, czasem 5 minut, czasem 20 minut., sam stosunek to też ok 5 minut. ale zwykle nam to wystarcza. a sam seks jest różnie - chodzi mi o częstotliwość. czasem jest 3-4 razy w tygodniu (rzadko), a czasem 3 razy w miesiącu tylko. mamy jedno dziecko , trzyletnie. ja choruję , nie jakoś powaznie ale nie będę wchodzic w szczegóły, i to osłabia mi libido a poza tym często padam wieczorem na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak powoduje raka krtani jak liżesz bądź ciągniesz gdzie popadnie i komu popadnie :-o bo to musi być uprawianie seksu oralnego z osobami zarażonymi wirusem brodawczaka ludzkiego. Na całym świecie żyje około 630 mln ludzi zainfekowanych wirusem A jak masz jednego partnera i badacie się jesteście zdrowi to nic wam nie grozi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez z 5-10 minut, mój szybko ma rozkosz. Ja niestety nie mam orgazmów ale nie przeszkadza mi to, i tak jestem zadowolona. Gry wstępnej praktycznie nie ma, od razu przechodzimy do rzeczy. Nie lubię lizania mnie na dole wiec tego nie ma. Nie dalabym nawet rady długo się kochać bo zaraz mnie boli. Mój kochany ma dużego ptaszka i jak za długo to mnie boli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tego lizania na dole nie lubiłam, zastanawiam sie, czy faceci to robia dla kobiet, czy sami lubia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie lubie minety. Wole ja mi palcowe robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zalezy,jesli robimy to co 3 dni trwa krocej,jesli kochamy sie codziennie bo czasami tak mamy,to najpierw gra wstepna pieszczoty,oral itd.Potem seks ze 3-4 pozycje i koniec :) Ja tam jestem zadowolona.Maz zawsze doprowadza mnie do orgazmu,jestesmy razem 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, u mnie tak z pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wole pieszczoty dłonią. Brzydzi mnie mineta i nawet w ogóle bym tak nie doszła, za słabe jak dla mnie. Muszę mieć mocniejsze ruchy żeby dojść a nie lizanie. Nie rozumiem czemu wszędzie pisza ze kobiety to lubią, ja tego nie cierpie jak mnie ktoś tam lize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam minete. Moj maz czesto mi ja robi, ja jemu loda rowniez. Gra wstepna u nas to zazwyczaj masaze, glaskanie, seks oralny. Nie mam pojecia, ale to trwa, bo na zegarek nie patrze, ale z 10-15 min to na pewno. Sam stosunek nie trwa dlugo, wlasnie z 5 min moze, ale zawsze oboje mamy orgazm. Maz nieraz jest zly na siebie, ze tak szybko, ale mnie to wcale nie przeszkadza, bo szybko dochodze. Teraz w ogole nie lubie dlugiego seksu, od kiedy mamy dziecko i budujemy dom, a maz ciagle jest zmeczony (co rozumiem). Kiedys potrafilsmy sie bzykac nawet godzine, za czasow paniensko-kawalerskich, teraz zwyczajnie zmeczenie bierze gore. Na szczescie oboje dochodzimy za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IMPOTENT HAHAHAHAHAHAHAHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 5 min i jestem zadowolona. I ja dochodze i on. Bez gry wstepnej, szybko i idziemy spac. Kto co lubi, ka tez tak wole niz godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za seks bez orgazmu? Ja za kazdym razem.mam orgazm i MUSZE go miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys poznałam faceta, u którego to trwało jeszcze krócej - góra 3 minuty do tego bez żadnej gry wstępnej, nawet bez pocałunków. Myślałam, że to tylko na początku cos nie wyszło, ale za drugim razem było tak samo. Trzeciej szansy nie dostał. Facet po 40, po rozwodzie, kilkanaście lat w małżeństwie. Dla mnie to bardzo dziwne, że przez tyle lat nie nauczyć się, jak powinien wyglądać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie ehhh czasem nawet nie oplaca sie zdac koszulki nocnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×