Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrośnice opanowały forum

Polecane posty

Gość gość
Większości forum znudziło się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile można czytać ciągle to samo i te same "gęby" od lat. To prawda. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytać to samo od lat? Kobieto. Ogarnij się. To nie książka ale forum. Wymiana myśli. Rozmowy. Przyjaźnie. Sentyment. Nie masz prawa mówić komuś że siedzi tu x lat. Forum pomieści wszystkich , znajdzie się tu miejsce i dla Ciebie bez wyrzucania innych, bo Tobie nie pasują . Co za kobieta Sama nie wezmie ale drugiemu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.47 Brawo! Dobrze napisane. Takie wlasnie pindowate księżniczki, znudzone zyciem i wszystkim ,są najgorszą kategorią forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też uważam, że "przejadło się". I to nie ja pisałam wcześniej. ;) Gdyby jeszcze tematy dotyczyły jakiś zagadnień erotycznych, tajników seksu, może lekki flirt. Szkoda tylko, że zaraz znajdą się ludzie, którzy zrobią wszystko żeby to uprzykrzyć, wmawiać coś. Z sobie tylko znanych powodów. ;) Jest to zabawne, ale powtarzalność prowadzi do znudzenia. To tak jak wejść na tematykę "Ciąża i macierzyństwo", a tam zamiast tematów o rodzicielstwie i rodzinie, pełno tematów tasiemców o niczym lub plotkarskich o niebieskch nickach. Bywały tu fajne tematy. Ale kończyły się-jak serial, książka i życie. I tak powinno być. Większości rzeczywiście "nie chce już się" i mają rację. Zresztą wydaje mi się, że większość nie pisze, bo pewien rozdział w ich życiu został zamknięty. Poszli dalej. Kafeteria jest fajna, ale to tylko Kafeteria. Wyluzujcie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to ty wyluzuj :) To oczywiste ze tematy sie kończyły. Ludzie sie zmienili,dojrzali itp ale przychodzą nowe osoby i nie mają szansy założyć tematu w ogole bo wyzwiska i lżenie od razu. Nie zagladaj jezeli jestes znudzoną forum ale nie mów innym co mają robić i jak żyć :) Skoro jestes i piszesz te nauki to zagladasz tutaj tez z jakiegoś powodu....wciąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowi dostaja kopa,a starzy sa nienormalni/w wiekszosci/Nie ma co tu pisac,bo zawsze znajdzie sie gimbus,co nabluzga,i zniszczy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki hejtują karzdą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że tak. Lubię Kafeterię. Całą. I nie chodzi tu o pisanie wciąż o niczym. Jest sporo głupich ludzi. Ale są też pomocni i życiowo mądrzy. To, że "ktoś" hejtuje nowych chyba o czymś świadczy. ;) Wszyscy mówią wam jak żyć, wszyscy są złośliwi. Ale ja też byłam takim użytkownikiem i chyba mam prawo do własnego zdania? Natomiast jak masz żyć to już Twoja sprawa. Tak samo czy piszesz tu dziesięć lat i dziesięć kolejnych będziesz pisała. Ja nie rozliczam. Dla mnie możesz założyć i sto tematów. Nie traktuj wypowiedzi innych jako ataku, a forum zbyt serio. A wypominanie komuś, że wciąż zagląda, kłóci się z tym pragnieniem tolerancji, której tutaj pragniesz. Oczywiście, że wciąż zaglądam na Kafeterię, tylko nie wiem czy cel ten sam. ;) Miłego dnia i spokojnego pisania. I jeszcze więcej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego luzu rowniez tobie bo jednak widac po wypowiedzi, ze bardzo go Tobie brak ;) 10.45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocza wiedźma to Want pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli nawet Want, to co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Want. Wsnt byla strasznie infatylna i dziecinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat, jak nie want to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na bank tcc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie: no i co z tego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a TCC to właśnie Want pelikanie ;-) Widmo się wygadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już dla was nadziei, idioci 🖐️:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wiedźma to want, tcc, awaria, kim jeszcze jest oprócz tych wymienionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria pisze teraz jako Tage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wy macie nicki szczury? gdzie byście siedzieli gdyby nie ten ochłap forum? co byście robili i czyim życiem żyli? miernoty, s=darmozjady, kłamcy i walikoniki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plociuchy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda skurfysynów wyhejtowała Silenę, Want, Smofa, Kotkę, Tabask i resztę. Gnoje bez życia zazdrosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety,które miały romans z Wilkiem zniszczyły go :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk sam odszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena też odeszła sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilka wysmiała Imperium Silena odeszła przez żonatego De

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,13 Jak ktokolwiek mógł wyhejtowac Smofa który miał takie rzeczy w d***e?:O Czytacie w ogóle co piszecie czy tak sobie popierdujecie bez sensu?:O Większość odeszla bo znikły powody dla których tu była. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała psotka z tym swoim serduszkiem, rączkami i nóżkami bardziej mi pasuje do want niż wiedźma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×