Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klinika w Czechach dr Taisir Zakout Plastyka powiek

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny! Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i mogłaby się nimi podzielić :) Planuję korektę powiek górnych i dolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stellla
podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena z Krakowa
Cześć dziewczyny , szukam lekarza w czechach bo duzo duzo taniej niz w polsce ktory zrobi mi plastyke powiek , u Dr Furmanka Szymczysko i Brzuchanskiego nie ma co szukac ,dluuugie terminy i tak trafilam na dr Taisir Zakout w klinice kleopatra w ostrawie ma ktoras z was jakies doswiadczenia z tym lekarzem ? Bede wdzieczna za pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam u Libora Polaka w Ostrawie 4lata temu powieki gorne i dolne.to jest swietna sprawa,wory nie wisza i wyglada sie zdecydowanie mlodziej.po 10-12 dniach mozna juz do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxel

W ogóle nie polecam robić żadnych zabiegów w Klinice Kleopatra w Czechach dr Taisir Zakout . Ten pseudolekarz nie ma żadnego pojęcia o chirurgii plastycznej. Po korekcie powiek robią się olbrzymie tłuszczaki a lifting robi tak,że nie ma po nim śladu, robi też asymetrie.
Nie róbcie u niego nic.

Kwas wstrzykuje tak,że cały jest tuż pod skórą. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka

Miałam opadające powieki i to niesymetrycznie i też zastanawiałam się nad Czechami ale ostatecznie pojechałam do Pabiańczyka do Krakowa i na szczęście zdecydowałam się na zabieg u niego.  Powieki ładnie się goją i póki co jestem zachwycona bo powoli widzę efekty. Cieszę się że nie trafiłam do Czech po tych opiniach jednak we własnym kraju zawsze bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleczka

Też nie [polecam tego partacza Zakouta. Oszpecił mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

doktor stosuje jakąś inną metodę liftingu powiek dolnych, nic z tego nie zrozumiałam, 5 tygodni po zabiegu były małe nierówności, które doktor natychmiast skorygował przeszczepem tłuszczu i nie musiałam nic za to dopłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×