Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maarciaa

ProSport24.pl czy ten sklep sprzedaje oryginalne buty?

Polecane posty

Gość maarciaa

Witam czy ktoś wie czy ten sklep sprzedaje oryginalne buty? Teraz juz duzo jest tych stron z podróbami jak np e-markowi.. Czy ktoś kupował z tej strony buty i moze sie podzielic informacją? Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaolka
Hej. Oryginały. Widziałam kiedyś ich nazwę firmy na liście gości w firmie Nike. (pracuje w tym samym budynku na recepcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwzględniają reklamacji w przypadku wad obuwia :( Odradzam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie

Buty na pewno nie sa oryginalne pelno kleju na jednym na 2 go brakuje buty odksztalcone bez metki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legity

Jakość taka sama jak w każdym innym sklepie. Kupując buty z najnższej pólki tj za 120-150 zł nie spodziewajcie sie jakiś fajerwerków. jakosc jest adekwatna do ceny. Ludzie płacicie za buty 140 zł a macie wymagania jak byście dali z 1400. ogarnijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujacy

Buty 370zl i napewno nie oryginalne... Wkładka biała bez żadnego napisu i pomijając fakt wykończenia Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony

oryginalne. wypowiadają się tu sami pseudo specjaliści od oryginalności. Opinie na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat

Jeśli chcesz mieć problemy - zrób u nich zakupy. 
Po 2 miesiącach użytkowania buty się rozkleiły. Po wysłaniu reklamacji, spotkała mnie taka historia.
Brak informacji,że paczka dotarła. Po telefonicznym kontakcie z mojej strony jedyne co usłyszałem to " niech Pan się nie martwi wszystko bd ok. Omijając fakt jakiegokolwiek numeru zlecenia. Przez ponad 2 tyg nikt się, ze mną nie skontaktował. Jedynie dostałem maila. " paczka wysłana". Oczywiście bez numeru zlecenia wysyłki/ nazwy kuriera.  Po odebraniu paczki okazało się, że karton nawet nie został otwarty. Wiem to,bo zakleiłem go małym kawałkiem taśmy. Po telefonicznym kontakcie z mojej strony Pani zapewniała mnie, że buty zostały naprawione. Pomijam fakt iż prośbą byłą wymiana na nowe lub zwrot gotówki. Po dłużej rozmowie i moich żądaniach wysłania kuriera na ich koszt Pani powiedziała, że musi pogadać z szefem bo ona nic nie może. Od tego czasu brak kontaktu z ich strony. Połączeń z mojego numeru telefonu nikt nie odbiera. Natomiast dzwoniąc z drugiego odebrali natychmiast. Na pytanie z kim rozmawiam otrzymałem odpowiedz " a to nie wiesz do kogo dzwonisz ?, o co CI - (podkreślę formę grzecznościową) chodzi ? Po co CI moje dane ? . NIE POLECAM W ZADNYM WYPADKU TEGO SKLEPU. NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM CHAMSTWEM I NIE POWAGĄ. SKLEP MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE ŚMIAŁ MI SIĘ W TWARZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep pierwsza liga! To już moje któreś z kolei zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie! Świetny kontakt ze sprzedającym, informacje na każdym etapie zamówienia, ekspresowa przesyłka, a buty takie same jak na zdjęciach, oryginalne. Na tyle par butów co u Was zakupiłam tylko raz zdarzyło mi się reklamować i reklamacja została uznana. Jak zajedziecie buty i wysyłacie na reklamację, to nie dziwcie się że może ona zostać odrzucona.

Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×