Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wymiękłem dzisiaj a dobił mnie

Polecane posty

Gość gość

max kolonko, który mieszka w ameryce i lituje sie nad polakami bo nie mają systemu prezydenckiego. c***j fiuta strzelił że tak powiem szukam podniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie jakas perspektywa górska mi sie wkradła w skale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
braun: "nie dajmy się wciągnąć w wojne z rosją, nie narażajmy się na kontrudrzenie atomowe, naley opuścić kolejke" xxx chodzi mu o to żebyśmy z własnej inicjatywy wyszli z uni i nato. już nie pamiętam ie sprzętu od nich nakupowaliśmy w ramach zobowiązań sojuszniczych ale jak wyjdziemy z nato to nato przestanie mieć zobowiązania. a to pewna wojna. Już kooorfa nie moge z tymi kooorfami.. jepany cwel mąci nazywa II wojne ustawką, że niby taki świadomy spisku...co nie dziwi bo bierze w nim udział. jak go spotkam to mu wyjepe kopa w mikrofon aż mu sie owinie wokół tej kłamliwej szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najepali na nas kasy spredali szmelc narobili nam wrogów a teraz wysyłają patriote brauna, który mówi, że to oszuści i musimy sie z nimi rozstać żeby mogli sie dogadać z naszymi wrogami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu kto strzelił focha? jeszcze zabulimy za zerwanie umowy i wtedy wróci rudy i zacznie piertolic że pis to oszuści, którzy wpędzili polske w długi i wojne. mówiłem, że już nie moge z nimi? jak któregoś z nich spotkam to go zapiertole brauna kolonko cejrowskiego, "poważne państwa", stonoge i innych pedałów. koorfa sami krętacze mordercy i skooorfiele któzy bez skrupółów skażą na śmierć miliony bo mają takie hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera coś o diasporze piertoli. nie ufajcie ludziom, którzy wyglądaja jakby byli godni zaufania. ciekay scenariusz. wystąpimy z nato nato potraktuje to jako strategiczne odsłonięcie flanki i wpiertolą nam sie z okupacja. oczywiście z okupacją wpiertoli sie rónierz iwan bo sa po jednych pinindzach. handelek bronią, zapiertalanie za pół darmo w fabrykach amunicji dla dobra ojczyzny. ile ym kooorfom płacą że sie tak cwelą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście chodzi równiez o krach na giełdzie, bankructwa i pozbieranie resztek. dla niepoznaki będzie je zbierał rosyjski wywiad pod przykrywką albo pejsy z odessy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no kooorfa musze mu jepnąc bo mnie c***j strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiesze kooorfe na pasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobny do wojskowego gęsto pleciony, zielony, obszyty na krawędziach zamykany na żabke, bez dziurek. bede go prowadził na nim jak wieprza do pieńka i tak kooorfy z wami wszytkimi zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednk nie jest obsyty na krawędziach po prostu iny kolor czegoś tam z czego go upletli. tak czy inaczej pozyteczna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kooorfa co za mendy. wszyscy tacy sami. od jepanego żula kradnącego butelki po piertolonych władców świata. wszyscy kooorfa z jednej taśmy zeszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sonoga czy cejroski jeszcze do zniesienia. przynajmniej nie piertolą jakby sie właśnie z seminarium urwali na praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blee ble ble ble ż ł ź długie przerwy na przypomnienie sobie poprawnej polszczyzny. ten człowiek nie uczył sie polskiego od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założe sie że jakbym u powiedział "te "mam akcent jak t9 skrzyżowane z miodkiem" wykoorfiaj bo ci wykoorfie" to by nie zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde zaskoczył mnie. powiediał "eee" a może "yyy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co bedzie gadał jak na pasku go poprowadze na podium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz stwierdza że są zdrajcy sprawy polskiej. no tak. to było do przewidzenia. komuchy lubią wybawiać ludzi od zdrajców: szwedów, francuzów, kozy w afganistanie, pandy w chinach żeby było ekologicznie. przecie nie dlatego, że ktoś ma do opylenia tysiące ton łodyg konopii np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do mnie to po prostu mnie wkoorfiaja. serio mam na was wyjepane ale se nie pozwole żeby mnie jakiś organista w cywilu spisywał jak inwentarz. nie to że nie lubie sie uświnić albo pobydlic ale to nie ja kooorfa będę kwiczał przed śmiercią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal mi żołnierzy. chodzi mi o tych, którzy przywiązują wagę do przysięgi. jeden nawet mieszka blisko mnie. chyba pilot albo mechanik. ma rodzine w coś tam wieży nie wie że go wyprdoukowali tylko do pchania wózka z zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kooorfa nie dam rady go dłużej słuchać. pewnie zresztą to też tylko mydlenie oczu w ramach sprzedaży mydełka "zeby piana nie szła ci tylko z pyska jak bedziemy cie dymali" jak ten c***j mi wlazł do kompa? pewnie przez wifi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietajcie zatem: namawianie do tzw suwerenności i zerwania umów międzynarodowych kiedy już otjepaliśmy czarną robotę bo to oszuści masoni i żydzi służy jedynie temu żeby sie nas pozbyć bez zapłaty a raczej żeby na nas jeszcze zarobić. wtedy dopiero nas oszwabią. ale i tak sie nic nie da zrobić bo jak was nie omamią politycy to wam max zajepie z kolanka albo cejrowski z pazura już nie mówiąc o braunie który wam zajepie taki wykład, że sie bedziecie drapali jajami po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w każdym razie stąd ypiertalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w każdym razie polacy mają prawa aby rządzić się samemu":D dobra. czas sie pożegnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemyślałem sprawę po łebkach. zapewne będzie tak, ze jak juz nas przekonaja, że są tacy cwani, ze trzeba sie "samorządzić" po wyczyszczeniu drobnych inwestorów z kapitału, przejęciu pakietów większościowych, podzieleniu sie z kapelusznikami z moskwy, wielkim comebacku emigrantów którzy wstąpią do wojska jako straszni szeregowi, zwiększeniu wpływu przemytników i obrotów z handlu z powodu zamknięcia granic przylecą do nas kosmici nato se krzyknie za interwencje przyłączenie południowej polski do ukrainy razem ze śląskiem. w ten sposób od świnoujścia do morza czarnego rozciągać będzie się ta okropna któas tam rzesza organizująca krucjaty przeciwko pogańskiej francji i księstwu warszawskiemu (bo na tym obszarzze osiedlaja nam muslimów. oczywiście tu nie chodzi o żaden naród tylko wielkie cesarstwo rzymskie "narodu nieieckiego" czyli o watykan.stare ale jare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reemigrantów wytną w jakiims krótkotrwałym konflikcie albo ich nie odeslą i jakoś wykorzystaja (akurat powinni być przyzwyczajeni). fakt, że pod pretekstem euro 2012 zbudowaliśmy im autostrady na ukraine a w samej ukrainie też coś tam zbudowali wskazuje na to, że sie niemczaki połączą z (jak słusznie zauwałył mosze braun) ze swoimi sojusznikami od czasów 2 wojny światowej moskalami i póki co sie sprawa rozbije o turcje ale oczywiście ma to też wkooorfić rosyjskich patriotów bo tam sie już ttak przyzwyczaili, że im zapłacić za robote flaszką to drogo kooorfom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chinole też juz dawno wielkiego marszu nie organizowali sprzęt stoi i sie marnuje amunicja i części zamienne w magazynach trzeba to opiertolić przed modernizacjami i innowacjami najlepiej drogo róznym frajerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sojusze obniżają ceny sprzętu n c***ja tam obniżaja ale nie ma pretekstu żeby se je podwyższyć po to rudy wypiertolił na szparagi żeby wydawać naszą kase na ju niesojusznicze części zamienne, remonty paliwo, techników, plany sprzętu, który pewnie kooorfa nam po taniemu sprzedali jako sojusznicy z plombami. interes sie kręci. rumsfeld piertolony kondon nie po to na ukrainie mota i w korei północnej zeby psuć koniunkture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
petrodolar spisany na straty izrael trzeba zakopać, rope wyprzedać, odkryć laserowe czołgi czałsesku na wode...tak tak na wode. skońćzyło sie kooorfa oazowe życie. woda źródło wodoru, pewnie wyskoczą z ogniwami paliwowymi. zauważyliście jak ich ciągnie do wody? wołga dniepr wisła z moża czarnego można zrobic akwen zamknięty. a jes jeszcze azowskie. żywność. na ukrainie jest w c****j czarnoziemów ju tam kiedyś czystki robili (wielki głód) żeby czasem nie było za tanio. czyli tak. wyprzedarz demobilu staroci pozbycie sie drogich trepów i armii bo itak trzeba będzie szkolić nową, woda, żarcie, ekopierdoły tłumaczące zwyżke cen nawet jepane gmo było lipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×