Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalialili09

Hendel's Garden goji Cream OPINIE

Polecane posty

Witam, Czy ktoś z Was wypróbował ten produkt ? Zastanawiam się nad kupnem kremu z goji a ten ma AŻ za dobre opinie. Jestem nieco sceptycznie nastawiona, zwłaszcza do ceny. Obawiam się że może się on okazać zwykłym oszustwem. Proszę o jakiej sprawdzone opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też szukam opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.facebook.com/Hendels-Garden-Goji-Cream-296946020704895/ tu na tej stronie w postach gośc***iszą, że to oszustwo w ogóle to dziwne, tyle polubień a żadnego komentarza pozytywnego nie ma Ja wyczytałam gdzieś w necie na stronie sklepu z kosmetykami naturalnymi, że bardzo korzystne dla cery jest stosowanie ekstraktu z jagód na noc na twarz, albo połączyć z odpowiednią glinką i robić maseczkę naturalną. Można za ok 50 zł glinkę + ekstrat 30ml. Z tego kremu jednak rezygnuję, bo myślę, że to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ten krem kilka dni temu i stosuję go czwarty dzień ale przyznam się, że nic szczególnego nie zauważyłam. Jestem rozczarowana, gdyż w reklamie było, że po kilku dniach stosowania tego kremu będą widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha44pl
Bardzo dobry opis tego kremu jest na stronie: http://uroda.ona24.eu/goji-cream/. Szczegółowo dla kogo Goji Cream się nadaje i jakie daje skutki. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa propozycja aczkolwiek nie najtańsza. Chociaż w stosunku do mezoterapii czy botoxu bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaby
Kupiłam ten krem i uzywam go około 2 tygodni i zadnych efektów nie ma .Po trostu oszukuja i naciagaja na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w USA ten krem kosztuje 9-13 dolarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam używam i żadnych efektów. Kolejne naciągane ludzi. Zdecydowanie nie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Kupiłam 1,5 roku temu, z mamą i siostrą. Stosowałyśmy przez pól roku.Jednym słowem: oszustwo". Nie polecam. Jedynie konsystencja kremu jest fajna i fakt nie uczula, ale w żaden sposób nie odmładza. Dodam, ze ciągle jest tam rzekoma promocja, firmy nie wiadomo gdzie szukać. brak słów. Po jakimś czasie dzwoni konsultantka z zapytaniem o efekty tego "super" kremu. Od nas dostała ochrzan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

z tym całym goji cream jest jeden problem. opisałam to więc wbijcie w gugla "goji cream heltio" i przyznajdcie że mam rację! dziękuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×