Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na wesele warmińsko mazurskie

Polecane posty

Gość gość
StariusBand, zdecydowanie najlepszy w okolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, Starius Band bije wszystkich i wszystko na głowe! niesamowity zespół z super podejściem do publiki. daję sobie rękę uciąć, że każde wesele i impreza z ich udziałem wyjdzie na sto dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na strone chrzcinyikomunie.pl na której bez problemu mozna zlaesc sale takze i pod wesele zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół Starius Band, mega sympatyczni i utalentowani, o muzyce i weselach wiedzą wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

Starius Band - po prostu  nie ma sobie równych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

ja tam jestem zwolenniczką tradycyjnego grania i wesela z prawdziwego zdarzenia, dlatego zdecydowanie bardziej przemawiam za zespołem niz za DJ, w szczególności polecam jednak zespół Starius Band, każde wesele to dla nich bułka z masłem, gołym okiem widać i słychać, że muzyka to ich największa pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Szefler

Ja przyjemnością polecam Pana Pawła Grzeszczaka. Gwarantowana dobra muzyka oraz przepiękne dekoracje światłem, które dają super klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Osobom z Olsztyna całym sercem polecam zespół Signum, super grają, wybawiłam się z nimi jak nigdy w życiu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Polecam Na przykład i Pana Pawła Grzeszczaka. Wspaniała oprawa wesela i gwarancja że wszystko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina

Na moim weselu nie był0 zespołu a DJ Paweł Grzeszak i pomimo początkowych obaw ,że coś będzie nie tak wszystko wyszło perfekcyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuss
54 minuty temu, Gość Antonina napisał:

Na moim weselu nie był0 zespołu a DJ Paweł Grzeszak i pomimo początkowych obaw ,że coś będzie nie tak wszystko wyszło perfekcyjnie. 

Wystawia fakturę za usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia

A sala już wybrana? na mazurach byłam i się bawiłam w Hoteliku Wulpink  🙂 ślicznie tam jest moim zdaniem a obsługa pracuje na najwyższych obrotach, żeby wszystko było porządnie przygotowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Jak wesele ma być wyjątkowe to polecam zespół Na przykład i Pana Pawła Grzeszczaka. Sprawdziłam osobiście na własnym weselu więc nie mam żadnych wątpliwości, że są najlepszą kapelą na Mazurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×