Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie buty sportowe są modne w tym sezonie?

Polecane posty

Gość gość

Muszę sobie kupić jakieś buty sportowe do użytku codziennego i nie mogę się zdecydować. Może ktoś coś podpowie? Jakis fajny fason i jaki kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sportowe to najlepiej postawić na jakieś klasyczne. Ja mam czarno białe new balance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki to akurat mam, ale conversy, a chce właśnie jakieś nb. Nie interesuje mnie twoja reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie superstary, klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam adidasa, model podobny do superstar ale calutkie czarne. Najlepiej poprzymierzać bo niekoniecznie to co modne Tobie się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaleźć głupiej pipie stronę z butami sportowymi do wyboru do koloru, to jeszcze oskarży o reklamę. Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katepate
ja kupuje buty przez http://www.quick-shop.pl maja naprawde niezle ceny i szeroki wybór , zobaczcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Wszystko zależy jaki sport trenujesz, to jest ważniejsze - wybierz buty pod katem sportu , a dopiero potem patrz jak wyglądaja. Ja ten sezon siatkarski zaczynam w bardzo ładnych blekitnych butach mizuno, ktore kupiłam na stronie 11teamsports. Może sprawdź sobie tam i myśle że znajdziesz coś dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Myślę, że z takich sensownych opcji to zobacz sobie jak wygląda oferta teamsports.pl/. Mają sporo ciekawych propozycji jeśli chodzi o stroje sportowe i buty sportowe. Wydaje mi się, że właściwie każdy coś tam odpowiedniego dla siebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×