Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula4343

Praca za granica, czerwiec, lipiec 2017

Polecane posty

Gość gość
Mam pracę w Polsce i tu zostaje. Moja szwagierka za to wyjeżdżą na wakacyjny wyjazd z promedica24 do Anglii. Będzie się zajmowała starszą osobą. Mają jej zapwnić wyżywienie i zakwaterowanie. I przez kilka miesięcy 20 tysięcy da się ogarnąc. Gdybym ja nie miała pracy i rodziny to bym się nie zastanawiała i z nią manatki pakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja znalazłam pracę na kierowcazadzwoni.pl , wszystko bezpiecznie i pewnie. Polecam, bo mają wiele różnorodnych ofert pracy w wielu krajach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zdecydowałam na wyjazd zagraniczny niby mówiłam nie nie ale jednak jak mogę zarobić prawie 20 tysięcy z promedica to się zdecydowałam. już nawet byłam u nich na rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam z Medipe jako opiekunka osób starszych i bardzo sobie chwalę tą agencję. Zachęciła mnie ich oferta i krótki przejrzysty regulamin, nie to co w innych agencjach. Wynagrodzenie miałam extra plus dodatkowe bonusy jak np. w zeszłe święta Wielkanocne dostałam premię w wysokości 400 euro, a z tego co wiem bo rozmawiałam z zaprzyjaźnionymi koleżankami opiekunkami to jest największa premia pośród agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wybierasz sie do pracy to dla wlasnego bezpieczenstwa zadbaj o dobre ubezpieczenie i pomysl o dokumentach z dokumencikpl. Bardzo sie przydaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukiwane są Panie do opieki nad seniorami. Darmowe oczywiście wyżywienie i zakwaterowanie. Do tego dojazd na miejsce bez kosztów oraz wakacyjne bonusy. Praca na stałe lub na wakacje. Nawet do 3000 EUR/12 000PLN ! Aplikuj przez poniższy link: tinylink.pl/pracaWniemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne polaczki zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Wisły pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaaa811
Wszystko fajnie, ale za granicą nie zawsze jest tak kolorowo jak byśmy sobie tego życzyli. Wiele osób wyjeżdżających do pracy popada w depresje. Żeby jednak nie doprowadzić się do skrajnego stanu, to warto zdecydować się na wideokonsultacje z psychiatrą. Tutaj https://psychomedic.online jest taka propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki

Znalazłam oferty od agencji Work Centre, ktoś coś może o nich powiedzieć? Bo z tego co widzę w sieci mają dobre opinie, ale może ktoś ma konkretne info 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja byłam w Niemczech na zbiorach i było okej. A z CV nie miałam żadnego problemu. Zrobiłam sobie w generatorze szybie CV, ciocia mi sprawdziła, czy po niemiecku jest poprawnie. Ja polecam takie prace sezonowe, wyjazdowe. Dużo można zarobić, fajnych ludzi poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×