Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Hej ja dziś wstałam opuchnieta jak balon i rzeczywiście waga to potwierdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny super się trzymacie. Dobrze że tu piszecie biorę z was przyklad. Mam nadzieję że dziś bedzie ok. Pozdrawiam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak pisze z tel to mam starą stopkę. Denerwuje mnie to i nie wiem jak to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina a nie boisz się ze te normalne skoki wagi będą Cię demotywować ? Sabinka nie mam pojęcia czemu tak jest ... A jak Ci idzie dieta? Przypomnij proszę jaka stosujesz? Mi już to mż weszło w krew, czuje ze mogę tak jeść juz zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama przez ciągłe zmiany diety rozwaliłam sobie strasznie organizm, przez co mój metabolizm spowolnił. Dziś już wiem, że kilka podstawowych wskazówek może pomóc mi w ponownych powrocie do normalnej wagi, dzięki przyśpieszeniu pracy mojego metabolizmu <3 Odsyłam Was do artykułu, który czytałam na ten temat --> https://100club.pl/artykuly/Kilka-prostych-metod-przyspieszajacych-metabolizm,4673.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Sabinka ja codziennie pije 1.8 l wody i sie przyzwyczailam. Wczesniej pilam 3-3.5l czasem 4 to bardzo czesto wc zaliczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiale spodziewałam się dzisiaj zaburzenia w wadze no jednak gofry z bitą śmietana nie mogły przejść obojetnie. Dziś już jest ok jedzeniem 3 godziny dziś od 7.00. Mój mąż jest po zabiegu wycięcia migdalow cierpiał okropnie słyszałam za drzwiami, aż mi się płakać chciało. Wygląda okropnie do tego mój mały ma 40 stopni gorączki a starszy syn wraca o 20 z obozu masakra nie wiem jak mam to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
ojej ale masz dzien....trzymaj sie! ja zjadlam grzecznie lunch i mimo lakoci w biurze, nie daje sie. powiem ze nad utrzymaniem wagi tez trzeba sie niezle napracowac dlatego ciesze sie ze Was mam i moge tu przelac moje mysli zwiazane z dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agusia
Witam u mnie dzisiej placki z cukinii pieczone w piekarniku z serkiem wiejskim na kolacje twarozek z pomidorami wody wypite 1.5 ,l 2 kawy i 0.5 litra herbaty ziolowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Ja już po obiedzie, na dzisiaj koniec, dzień zaliczam do udanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jakobina ciężki dzień współczuję. Agusia jakbyś mogła podać przepis na te placki z cukini, byłabym wdzięczna uwielbiam cukinie i moje dzieciaki również najczęściej to jest smażona w panierce lub w duszona w leczo. Ja diete starsm się mż bo ja diet przeszlam juz bardzo dużo i zawsze. Konczyly się jojo. Mniej więcej nie ptzekraczam 1500 ale nie licze tak dokładnie. Staram się przedewszystkim wprowadzić zdrowe potrawy przynajmniej dla dzieci i dla siebie. Mąż to raczej się nie przestawi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Sabinka zdrowe podejście do diety, brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agusia
Przepis na placki cukinie zetrzec na tartce o drobnych oczkach cebulke tez posolic odstawic na godzinke jak cukinia pusci wode dokladnie odcisnac ja mialam jakies 700g cukini to dodalam 2 jajka i 2 lyzki skrobi ziemniaczanej i kukurydzianej momwszystkoze byc tez zwykla maka psxenna lub otreby owsiane wedle uznania wszystko wymieszac doprawic do smaku i smazyc. Mozna dodac tez troche marchewki. Ja placki pieklam w piekarniku dla siebie a dla reszty smazylam na oleju. To tak jak ziemniaczane tylko z cukinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agusia
A jutro na obiad leczo z cukini z mieskim z indyka. Sezon cukiniowy wykotxystsny na calego mozna ja jesc do syta i nie tuczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Witam:)Chwile mnie nie było i pewnie nie nadrobie straszych postów:(Mąż był z nami miesoać i tyle było do zronienia,że na wszystko brakowało czasu a ten ucirkał błyskawocznie. Gośćfile gratulacje! Fajnie,że osiągnełaś swój cel! Ja teraz nadrabiam ruchem.Codziennie spacery, rower i prace w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
Hej. Ja dziś znów opuchnieta. Cała noc na baczność bo mały ciągle wysoko goraczkuje. Śniadanie zaplanowane na 7.00 nie będę oryginalna bo znów kasza manna. Potem kisiel a na obiad mam rosół z makaronem. Kolacja jak zwykle wielka niewiadoma zależy na co będę miała czas. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Hej Marlenka fajnie ze się odezwałas, jak waga? Jakobina nie zazdroszczę menu : kasza manna, kisiel, rosół ... nic z tych rzeczy nie lubię. Ale pewnie Ty lubisz więc okej Pamietajmy by na diecie jeść to co lubimy w małych ilościach, to nie ma być katorga żeby wytrzymać na niej całe życie :) Ja dziś mam w menu burgera domowej roboty jupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajestem25
Ja dzis mam gosci w porze obiadlwej wiec postanowilam ze zaserwuje skrzydelka i udka pieczone w pankerce z warzywami w sosie kremowo serowym oraz mlode ziemnkaczki z sosem borowikowym. Dla siebie przygotowalam juz mala piers kurczaka grillowana w piecu, do tego rowniez ziemniaczki ale z koperkiem plus utarta marchewka jako dodatek . Bedze dzis pysznie. Ja tez mam klopot zwykle co zjadac na kolacje znam to :/ przewaznie albo salatka warzywna badz jajka lub tunczyk w puszce , lub jakies warzywa z jajkiem zrobione w omlet ostatnio nawet nie chcialo mi sie nic kombinowac i zjadlam kawalem chleba ciemnego z ziarnami z szynka i pomidorem. Ale chleb na kolacje czy nie dostarcza to zbyt duzo kcal na noc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
mowia zeby jesc kolacje bialkowo warzywne. moze i efekty szybsze ale cale zycie bedziesz tak jesc? ja jem na co mam ochote ale kontroluje porcje. Moja kolacja to ok 400kalorii. wczoraj byla to grilowana piers, ziemniaki i salata z jogurtem, czyli normalny obiad. Mozesz zjesc sobie dwie kromki chleba czy makaron, byle sie nie obzerac i jesc 2-3 godz przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:) Melduję, że trwam na dietce, staram się też trochę ruszać... miejmy nadzieje, że wytrwam... Co do chleba na kolacje to ja czasami jadam... wiadomo w rozsądnych ilościach i nie tuż przed snem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agusia
Witam ja po obiedzie leczo z cukinii i do tego nowosc pompuchy czyli kluchy na parze pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny!! strasznie letnio się na forum zrobiło ********cukinia, leczo i te sprawy :D super! u mnie przedurlopowa masakra w pracy, tak to jest na własnej działalności niestety. dlatego też lekko odpuściłam, zdarza mi się cola i kawałek pizzy, ale ogólnie coś zauważyłam. Otóż, jem niezdrowe rzeczy duuużo rzadziej bo po pierwsze nie ciagnie mnie na to, wolę np kupić jogurt pitny czy zjeść owoc. Po drugie, mój organizm mi na to nie pozwala - po carbonarze z knorra umierałam 3 dni, masakra jak mnie żołądek bolał, po smażonej panierce krócej, ale podobnie . Więc tak naprawdę sama się pilnuję, bo wiem, że jedna smażona rybka i 3 dni o sucharkach :) to chyba najlepszy objaw zdrowego odżywiania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
BAsia bo niezdrowe jedzenie jest hmmm niezdrowe! Nasze ciało i umysł go nie lubią! X U mnie dzień zaliczony na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zryj tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośçfile już raczek nie staje na wage bo ona skacze w zaleznosci od wypitej wody w ciagu dnia.Moja waga raz pokazuje 52.5kg a w inny dzien nawet 55kg.Jak na razie sie tym nie przejmuje.Staram sie poprotu robiv swoje i tyle.Po ubraniach wodze,że jest ok i na okragło słysze od wszystkich,że jestem strasznie chuda i powinnam trochemorzytyć i mnie to bardzo złości.W sumie teraz byle jesc zdrowo dla siebie a nie dla wagi:) W Lecoe czas leco tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
dzien dobry ja juz po pysznym i zdrowym sniadanku jaglance z owocami, na drugie planuje ciasteczka belvita x Marlenka mialas racje ze po odchudzaniu trzeba dalej sie pilnowac... Tylko sobie pofolguje i czuje pare kilo wiecej na sobie, masakra jakas. Na razie sie trzymam ale szczerze to stosuje wszystkie zasady jakie mialam na diecie tylko w weekendy pozwalam sobie a to na pizze (i to nie w takich ilosciach jak kiedys) a to lasanie, jakies piwko. No nie jest latwo na stabilizacji, tym bardzie ze nie ma juz spadkow ktore bardzo mnie wczesniej motywowaly! jedyny plus to moge cieszyc sie szczupla sylwetka i noszeniem mniejszych ubran ktore leza jak ulal x Elka, Jakobina gdzie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasdd
Czytałam bloga zagranicznego, gdzie dziewczyna zrobiła kurację AmlaSlimMax i schudła 10 kg w miesiąc. Dla mnie bardzo dobry wynik, bo najlepiej udało mi się stracić 4 kg. Kupiłam też, chociaż w Polsce w sumie dość trudno dostępny specyfik. Info dobre znalazłam dopiero na medicalfakt.pl. U mnie efekt w granicach 7 kg przez 5 tygodni stosowania. Rowerek stacjonarny przy okazji raz w tygodniu i dłuższe spacery do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie mam czasu w ciągu dnia latam to szpital to dom. Mały ma antybiotyk nadal wysoko goraczkuje mąż czuje się coraz lepiej ale i tak daje popalić jak niemowlak. Dieta bardzo resztkowa bo nie mam głowy do zakupów dziś w sumie zjadłam opakowanie chleba 7 zbóż z biedronki kilka kropek z salata i wędliny a reszta z dżemem i popite mlekiem. Tak na szybko. Jutro już jadę na zakupy to coś zaplanujesz. Chodzi za mną cukinia. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajestem25
Ja dostalam @ wkoncu bo sie opoznila o tydzien. Skacze mi ale wazne ze jest . Ja wczoraj mialam taki dzien stresujacy delikatnie mowiac ze odragowalam jedzeniem. Wciagnelam obiad a potym smazona nozke kurczaka i 2 kawalki ciasta sernik i jablecznik. I na kolacje jeszcze jeden kawalek ciasta. Dzisiaj musialam poniesc konsekwencje i dzien w kcal zamykam w 1200 na caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×