Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W maju będe miał 30 lat i jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość

Jestem z tych co to nigdy nie trzymali dziewczyny za rękę. Mam dość dobrą pracę, mieszkam sam. Powód? Wiadomo, nieatrakcyjny, niski, mały siusiak -> strach przed kobietami. Drażni mnie to, ale chyba wytrzymam. Po 30tce libido powinno spadać, więc nie będzie mnie w kierunku Pań ciągnąć. To tyle. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co mamy ci powiedziec ? wielu jest takich jak ty, naucz sie z tym zyc albo zmien to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30tce libido powinno spadać, więc nie będzie mnie w kierunku Pań ciągnąć. xxxx a co ma libido do preferencji seksualnych ? Zamierzasz przerzucić się na chłopców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, ja już od niedawna mam 30 lat i też nigdy nie miałem dziewczyny. Ja z kolei mam słabo płatną pracę i mieszkam z rodzicami, więc też nie mam co ubiegać się o zainteresowanie pań. Mnie bardziej od seksu interesowałaby po prostu bliskość drugiej osoby i wspólne dzielenie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le co ja czytam. Mam do was pytanie. Wam się chce jeszcze żyć? Wiecie że wiek inicjacji seksualnej to jakieś 17-19 lat? Ludzie wiecie co to oznacza przegraliście życie. Nawet jak byście zostali milionerami to i tak przegraliście życie. Seks to naturalna potrzeba, tak jak jedzenie czy sranie. Dodatkowo to potrzeba poczucia bliskości, miłości akceptacji coś co daje nam oprócz przyjemności, niesamowity komfort psychiki. jacy wy musicie być zniszczeni. I kiedyś tuż przed śmiercią pomyślicie zacząłem ****ać jak miałe, 37 lat nie widziałem w swoim życiu d**y i cycków nastolatki Kurwa mać współczuje, Wasze życie jest dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i to bardzo nawet. :) Najwidoczniej bardziej się przejmujesz moim życiem niż ja sam. :) Pewnie należę do mniejszość która nie wynosi seksu na piedestał. Nie bądź śmieszny z tym zrównywaniem seksu z jedzenie i piciem - bez seksu nikt nie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no nie umrze, ale czy życie młodego człowieka bez seksu jest życiem normalnym? Ja rozumiem że ktoś jest stary itp. To normalne ale no 30 lat. Ludzie spójrz na kobiety w tym wieku to jak można być prawiczkiem, pół życia i całe młode ci przeszlo koło nosa, zero wspomnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Ku..... Ty biegasz zapewne z hjuem na wierzchu i walizs wszystkie Pannyy i mężatki i oczywiście wychodzisz z założenia że tak cały świat działy Młody pojeeeb który uważa że ogórek jest na pierwszym miejscu HA HA HA A powiedz mi co Ty w tym ***akówaniu widzisz ciekawego ?? to że sperme spuszczasz do kobitki ?? bliskość i miłość to nie wsadzenie ogórka w pochwę w usta lub pupę HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja jestem nienormalny i to jest całkowicie normalne. :) Mam parę fajnych wspomnień ze studiów: wyjazdy na zajęcia terenowe i praca w laboratorium z fajną ekipą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radio Samiec YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchałem nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Cóż, po zakończeniu edukacji człowiek już nie uczestniczy w takich spędach ludzkich (rykowiskach :p), by łatwo było znaleźć potencjalną partnerkę, dlatego jak ktoś nie zakisił góra na studiach to potem jest słabo. 00 Seks to nie żadne tam mecyje czy inne misterium tylko potrzeba fizjologiczna zależna od poziomu hormonów. A jeśli który jojczy, że bliskość, że samotność etc., to może przestać bo większość kobiet jest pusta jak bombki choinkowe, więc tu niczego się nie traci. 00 Nie dotyczy mnie problem, ale chyba w tej sytuacji poszedłbym na d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pójdę do prostytutki nawet jakby mi ktoś zapłacił. Jestem jeszcze na studiach doktoranckich więc na obecność młodych dziewczyn nie mogę narzekać, ale traktuję je jak normalnych ludzi, a nie jak zwierzynę na polowaniu. Chyba mam mniejszy poziom testosteronu od innych bo wyglądam nieco androgeniczne i mam mało włosów na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idź na d****** bo jeszcze syfa jakiegoś złapiesz, nawet przez gumę się zdarza a zresztą moze pęknac. Jeden seks i AIDS albo żółtaczka czy jakieś chlamydie, po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat- szanse jakieś są Gorzej gdy 40 na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat i zero *******a? To tak jakby jakiś murzyn z afryki który głoduje i żre byle co powiedział, że całe życie oscyluje na granicy życia i śmierci z powodu głodu. Seks = sen = jedzenie u picie == podstawy życia, żeby było coś więcej, to wszystkie 3 muszą być spełniane. Masturbacja to porównując do pozostałych potrzeb, jest tym jakbyś żarł napsutą żywność ze śmietnika albo spał w wilgotnym kartonie pod mostem na kamieniach. Niby będziesz najedzony i się jakoś tam wyśpisz, ale co to za życie? Serio, kolesie co mają 19 lat powinno się przymusem wysyłać do prostytutek jeżeli są jeszcze prawiczkami, dla ich dobra i dla dobra nas wszystkich, bo tacy sfrustrowani seksualnie szajbusy dorstają i nigdy nie wiadomo co im strzeli do łba. No chyba że rzeczywiście, badania poziomu testosteronu wykażą, że jest go mało w c***j, to jeszcze można zrozumieć, ale jak facet od 14 roku życia chce ****ać, ma 40 i przez ostanie 26 lat myśli o ******iu, to we łbie ma papkę że szkoda gadać. Elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filozofia porstaczka spod budki z piwem. Ruchają się tylko zwierzęta. Ja potrzebuję czegoś więcej, a półśrodków nie akceptuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na studiach koleżankę bardzo bardzo niską .Wyszła za bardzo bardzo niskiego faceta i do dziś są bardzo szczęśliwi.Każda potwora znajdzie swego amatora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie porównuj seksu do jedzeni czy spania heloł przecież bez jedzenia czy spania umrzesz a bez seksu nie więc nieźle ci j***e we łbie. To normalne że facet jest prawiczkiem bo widać że szanuje się i trzyma swoje prawictwo dla tej jedynej z którą spedzi reszte życoa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przegrali ludzie ci którzy uprawiali seks w tak młodym wieku normalni z tymi sprawami czekają dla tej jedynej i nie uprawiają seksu z każdym w którym są w związku ci którzy uprawiają seks w tak młodym wieku myślą tylko przyrodzeniem nie potrafią obdarować laski miłością tylko chcą cały czas seks, seks jak niewyżyty zboczony samiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może żywi się śluzem z pochwy. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, to znowu ja, autor tematu. Znowu mam większą ochotę na seks niż zwykle, pewnie wiosna, co? Panie strasznie prowokująco się ubierają, wszystko obcisłe, powinno się takiego ubioru prawnie zakazać, zaczynam rozumieć muslimów. Aha i zapach, Panie nie znają umiaru, umyć się wystarczy, a nie pachnieć na 50 metrów. Ja właśnie kończę projekt, bo dzisiaj jest deadline :o Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze powiem Ci tak nie wiem czy byś chciał takie doświadczenia jak ja z kobietami. Jak myślisz że ludzie w związkach są tacy szczęśliwi i jest tak super to się grubo mylisz. Seks jestem przed 40-stką i już coraz mniej to interesuje. Rozwodów jest tyle że masakra, kobiety potrafią być perfidne i oskubać "byłego". Dobrzy faceci trafiają często na "wredne sucze" i odwrotnie dobre kobiety trafiają często na "chamów i debili".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie mów "siusiak" na penisa, nie masz pięciu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy brak kobiety całe życie niż złe doświadczenia przez kilka lat z powodu związków z nieodpowiednimi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny sex? Jestem Ewelinka, tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt: http://www.sex-rozmowy.pl/ewelina_sex_telefon.html jestem młoda sexowna zgrabna i bardzo ładna nastolatka pobudzę cię tak byś przy moim glosie mógł osiągnąć orgazm, wszystkie tematy do rozmowy , na co masz ochotę zadzwoń i przekonaj się jaka jestem dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na erotyczne rozmowy ze śliczną, młodą kuszącą, prywatne ogłoszenie dla miłych facetów, którzy mają ochotę na sextelefon do finałku, tylko ty i ja, tu i teraz. Jestem Beata, moje focie i kontakt są na: http://sex-rozmowy.pl/beata_sex_telefon.html Mam niebanalną fantazję, podniecam głosem, dodaję ostrości pojękiwaniem, gwarantuję, że zalejesz sobie dłoń cieplutką spremą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ten temat i chce mi się wyć z rozpaczy, bo jestem starszy od autora. Już na 200% wiem, że nigdy nie będę miał dziewczyny i zostan prawiczkiem do śmierci:( Czuję się jak najgorszy śmieć. Inni mają to wszystko ot tak na pstryknięcie palcami i jeszcze wybrzydzają, a ja nigdy nawet nie poznam, jak to jest przytulić się do kobiety, czy poczuć się przez nią kochanym. Życie jest skürwysyńsko niesprawiedliwe:( Mam nadzieję, że wkrótce zdechnę i nie dożyję nawet do 35 r.ż.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×