Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy bycie alkoholikiem to coś złego?

Polecane posty

Gość gość

My jesteśmy alkocholikami codziennie musimy wypić piwo. Nasz curka dobrze się chowie. Jak idzie spać to my pijemy. Nie uwarzam że to coś złego. A wy jak myślicie? Moja żona jest teraz w ciazy i czasem pije. Mam nadzieję że opieka da nam jeszcze jakieś pieniądze bo inaczej na mleko i pampersy nie bendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo matko :D mam nadzieję że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo co to ma znaczyć? Boimy się że nie dostaniemy wiencej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,no,bycie alkoholikiem to brzmi dumnie.:-) A tak na serio.Autorze,lecz sie na nogi bo na glowe u ciebie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero internet poznaje bo kupiliśmy sobie z zonkom i pisze o porady. Żona pije w cionzy czy dziecko może być chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , dziecku nic nie bendzie, picie w cionrzy jest wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzienkuj***ardzo. A czy jakieś piniondze się nom nalezom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej a jak dzidzius sie juz urodzi zamiast mleka dawajcie mu piwo bedzie zdrowsze na nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak mu domy to my nie bendziemy mieli co pić. Ponoć ma być facet Szarug matka chce go nazwać. Po Szarug Hunie a curka Rozalia się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ortografii to pozazdroscic.A tak na powaznie.Opieka spoleczna juz dawno powinna zabrac wam dzieci a was zawinac na jakis odwyk.Po cudze pieniazki chce sie wam rece wyciagac i to jeszcze z naszych podatkow.Sorry,ale uczciwie pracujacy ludzie na dziadow pracowac nie beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mleko drozsze to zaoszczedzicie,. W sumie wiosna przyszla to mlecz nazrywacie i macie darmowe mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę waszą przyszłość w świetlanych kolorach. I oczywiście należą się wam zasiłki bo macie duże wydatki na alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stary człowiek jezdem mom prawo się mylić. A tak idzie z mleczu? Że jo nie wiedziol bo mom łake i tam pełno mleczu. Piwo w sumie z biedronki tanie musi stara jechać i kupić na zapas. A czemu mieli by nam zabrać przecierz chowiemy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my lubimy żubra albo żywca a do malygu kupimy wipa z biedronki. Staro autobusym pojedzie i kupi na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ortografia tylko slalom sląskiuej gwary , no mysle ze z 100 kwiatkow to z litr mleka bedzie czemu opieka ma zabrac dzieci jak oni tam sami wiedza i eode pija a tu wzorowe malzenstwo tanie piwko z biedronki niech sie wam wiezie jo jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyz tak myslol że nie zabiera. Tylko żeby piniondze dali bo nie bedzie za co pić. Kiedyś moja zonka z Zenkim do stodoły poszła i wypili mi wszystkie piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci dzienkuje drogie dziewcze życze tyz ci syna i curki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczne prawo. Wracaj do lekcji, gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiście prowo ale niestety są takie patole. . ....mam takich sasiadow ze syn pił nimi teraz ma 32 lata wygląda na 50+ padaczka alkoholowa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajoma osoba wykształcona na poziomie i gdy była z trzecim dzieckiem w ciąży to dziennie piła lampkgę wina lub drinka .W pierwszych dwóch ciazach tego nie robiła. Ostatnio ja spotkałam i mówi że starsze dzieci studia kończą z wyróżnieniem a młodsze ma problemy z nauką ma dysleksja dyskortografie problemy z koncentracją. Ciekawe dlaczego? Czy to przypadek, czy fakt ze mana urodziła je po 30 sto czy może alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×