Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warto wziąć pracę na umowę zlecenie, gdy aktualnie pracuję na czarno ?

Polecane posty

Gość gość

Są jakieś korzyści z tej umowy, z tego co wiem jest ubezpieczenie, ale czy cos więcej ? Pracuje na czarno w pewnej firmie i od kwietnia proponują mi pracę na w/w umowę i sam nie wiem, bo mam komornika i zaraz mnie namierzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny idiota niespłacający długu tak czy siak komornik cię dopadnie im dłużej trwa twoje niespłacanie tym więcej kasy później zapłacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik zabiera cała wypłatę z umowy zlecenia,zatem odpowiedz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jak są wpływy do banku 1400 zł to nic nie może zabrać, więc nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak do końca życia zamierzasz sie ukrywać przed komornikiem? Tak czy siak, jesteś po prostu złodziejem. Nie dość, że nie spłacasz swoich długów, to jeszcze całe państwo okradasz. A potem obudzisz sie z ręką w nocniku, jak nie daj Boże jakiś wypadek czy emerytura w przyszłości. Ale cóż - twoje życie, twoje decyzje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A, z czego mam ten dług spłacac jak zarabiam 2300 zł na rękę i sam się utrzymuje z tej marnej wypłaty ?? I tak mi ledwo starcza, a tu jeszcze ten złodziej mi siedzi na karku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem złodziejem, bo nie płaciłem składki ZUS złodziejom przez pół roku prowadząc własną działalność ? :) Jakie to szczęście, że takich otumanionych ćwoków jest mało na tej ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komornik nie jest złodziejem tylko ty twój dług z niczego się nie wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.01 Bzdury to ty piszesz,a,,podobno" robi duża różnice. Nawet gogle nie bolą aby sprawdzić że, z umowy zlecenia ma prawo zabrać cała wypłatę,z umowy czasowej musi zostawić średnia krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie płaciłeś zus? a jak cię nie było stać to po co zakładałeś działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo nie miałem roboty dlatego nie płaciłem, aż w końcu zamknąłem, po upływie kilku miesięcy, a dług został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komornik jest złodziejem w złodziejskim państwie i tyle w temacie. Na szczęście można go robić w balona i mieć to w du.pie aż do śmierci a po śmierci jak wiadomo du.pa nie rządzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składki zus nigdy nie przedawniaja się, nawet z emerytury ci odbiorą, więc pomyśl, może na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak na raty mogę ten dług spłacić, tylko szczerze napiszę, mam gdzieś tych złodziei i nie dobrze mi się na samą myśl robi, że będę musiał im zapłacić. A wracając do tematu, na razie pracuje sobie spokojnie na czarni, a jak podpisze umowę zlecenie to zaczną się problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×