Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstydliwa ? czy może ktoś na boku ?

Polecane posty

Gość gość

DZIEWCZYNY pomóżcie ! Jestem z dziewczyna dobry rok, mielismy swoje pojedyncze epizody przed naszym zwiazkiem (sex bez ograniczen, wgl wtedy dziewczyna typ 'z Tb wszedzie i wszystko') aktualnie sex raz w tyg(przy dobrych wiatrach), chociaż codziennie jest do tego okazja, sex oralny spoko ale jak to ona dostaje, ale po tym ja dostaje słowa 'przytul mnie' ja się nie licze chyba ze jest pijana (rzadkość), wkurza mnie to bo naprawde dbam o nią zeby bylo jej zawsze dobrze. kiedy ja chce sie kochac ona nie, a kiedy juz sie wkurze i mówie sobie 'teraz Ty stary odmów' nie daje rady nwm czy to jest fakt ze zdobyla mnie juz i nie musi sie starac czy co najgorsze ktos na boku jest ode mnie lepszy ??? ;/ aaa powiedziała mi, że zmienił jej sie charakter i jest teraz wstydliwa, moze byc ??HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżby online.Wróżka online. Jeśli szukasz trafnej wróżki stawiającej tarota online to zarejestruj się na portalu z wróżbami i wróżkami online tutaj https://www.ezoliniawrozby.com. Wróżka pomoże rozwiązać Tobie każdy problem.Możesz porozmawiać przez telefon,wysłać SMS ,wejść na czat ,albo zamówić rozmowę w zależności jaką formę preferujesz i możesz skorzystać z wróżby nawet jak mieszkasz zagranicą.Jestem przekonana ,że będziesz zadowolona z porady.Wróżka bardzo pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrózka akurat mi nie jest potrzebna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma kogoś na boku. Robota sama się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×