Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Juzniemoge

Impotencja u młodego faceta, czy to koniec związku?

Polecane posty

Gość Juzniemoge

Od 4 lat jestem z panem D. On 28 ja 26lat. Od początku miał on problemy z erekcją. Pamiętam pierwszy seks -klapa, każdy kolejny jeszcze gorszy .. czasem coś tam stanęło ale dosłownie na kilka sekund i opadalo, o prezerwatywie więc nie było mowy, bo nawet nie dało się jej założyć. Zaczęłam wiec brać tabletki antykoncepcyjne żeby już się tak nie męczyć i tak sobie bimbalismy z wiotkim penisem. (Ja zakochana bez pamięci nie chialam go urazic, obrazic, zestresowac, więc to wszytko przemilczalam podtrzymując go na duchu, najśmieszniejsze że on czasem dochodził z tym nijakim wzwodem. ) Miesiące mijały pan D. Nawet nie myślał o tym że coś jest z nim nie tak uważał że to jest normalne:) byłam jego pierwsza partnerka, ja wcześniej wspolzylam i z doświadczenia wiem że to tak nie wygląda... O lekarzu nie chciał słyszeć ja coraz bardziej się frustrowalam, przestałam brać tabletki ze względu na problemy ze zdrowiem i od tego momentu związek padł. Przestaliśmy nawet próbować uprawiać seks ( abstynencja trwa od 9mieisecy, nie licząc nieudanej próby w sylwestra), odsunelismy się od siebie, ja już nawet nie lubię kiedy on mnie dotyka, czuje wstret... To straszne, tak bardzo go kochalam a teraz nic już nie czuje, żadnego pociągu... To dobry facet ale nie wiem już co mam zrobić, wiem że on mnie kocha... Poszedł nawet tydzień temu do terapeuty! ale nie chce zrobić sobie badań lekarskich ! Jestem zapamana, szkoda mi tych 4lat ale nie wyobrażam sobie życia bez bliskości:/ miał ktoś podobną sytuację?? Czuje się bezsilna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×