Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Native speaker opinie

Polecane posty

Gość gość

Hej - czy ktoś uczył się angielskiego z native spekaer? Jakieś opnie o takiej metodzie nauki j angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Native speaker
A jaka to metoda? Chodzi Ci o jakiś konkretny kurs o nazwie native Speaker czy o nauke angielskiego z native spekarem czyli nauczycielem którego język angielski jest podstawowym językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Native speaker Warszawa
Nauka angielskiego z Native speakerem to najlepsza z możliwych metod - 100% skuteczności i naprawdę bardzo szybkie efekty w nauce, szkoda tylko że godzina z native speakerem w Warszawie kosztuje nawet 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczyłam się niemieckiego na kursach w Niemczech, właśnie z Niemcem. Sama jestem teraz germanistą. Jakie metody masz na myśli? Jest ich milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przepłacaj - ja mam kurs http://enlinado.pl/ i tutaj mam obecnie 4 native speakerów za darmo :) rozmawiam z nimi (ze wszystkimi w sumie) po 4-6 godzien dziennie i co do efektów to macie rację - w ciągu 4 miesięcy doszłam do momentu gdzie bez problemu komunikuje sie, rozmawiam po angielsku. Czasami brakuje mi słówka czy zwrotu ale z łatwością potrafię po ANG wyjaśnić o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cena native speakera
i za darmo masz zajęcia z tymi native-speakerami w tym kursie? Nic nie płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za darmo, w kursie jest lekcja jak znaleźć takich ludzi za darmo gdzie sami chętnie z Tobą pogadają :) Poza tym warto zastosować metody nauki słówek i gramatyki z tego kursu - jeśli się je wprowadzi w życie to nauka angielskiego nie jest żądnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki sprawdzę ten kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nich na stronie głównej masz zapis na darmowe lekcje - warto sobie ja sprawdzić przed zakupem - dowiesz się jak wygląda kurs i jak prowadzone sa lekcje. Cały kurs na wideo - generalnie oceniam 5/5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Native speaker Kraków
Ja w Krakowie uczę się z Native Speakerem i płacę 50złotych za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej - ja ucze się z enlinado od 3 miesięcy, to że oferują native speakerów za darmo to jedne plus ale drugi plus to ich metody nauki - bardzo skuteczne, pozwalają otoczyć się językiem angielskim i nauka przychodzi sama. Ja ba rdzo podobnie w ciągu 3-4 miesięcy opanowałem angielski do poziomu, w którym bez większych problemów dogadałem się z anglikami w UK bo pojechałem tam na wycieczkę i starałem się rozmawiać z ludźmi w sklepach, na stacji /dworcu. Jeśli ktoś ma zamiar wydać 100zł za godzinę z native speakerem to niech przetestuje ten kurs - oszczędzi masę kasy a efekt będzie tan sam jak nie lepszy bo tutaj masz kontakt przez cały dzień z takim native speakerem a nie godzinę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem kurs i dostęp dostałem po 5 minutach - zapowiada się ciekawie - dzięki za doradztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Native speaker opinie
Czyli ogólnie warto uczyć się z Native speaker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WARTO - ale pamiętaj sprawdź kurs http://enlinado.pl/ albo inny oferujące kontakt z native speakerami za darmo z nielimitowanymi godzinami :) osiągniesz lepszy efekt niż płacąc nawet 50zł/h takiej osobie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enlinado działa super - nauka idzie jak burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile kosztuj Native speaker
A jakie macie opinie o nauce angielskiego z takim prawdziwym człowiekiem z Anglii Native speaker-erm? Gdzie takiego znaleźć i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ja uczyłem sie do matury i szukałem native speakera w necie żeby podszkolić się angielskim to koszt godziny z native-speakerem to około 40zł -sporo trochę ale warto było. 20 godzin zrobiło robotę i matura poszła na 4+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja subiektywna opinia
W kursie Enlinado macie nielimitowane godziny z native-speakerami - a to że to najlepszy sposób na nauke angielskiego to zgadzam się w 100% ja w tym kursie od 4 tygodnie prowadzę konwersacje z native speaker em i dało mi to bardzo dużo - juz teraz bez problemów rozmawiam w języku angielskim ale miałem już spore podstawy takiego suchego angielskiego czyli znałem sporo zwrotów ale nie potrafiłem użyć tego w rozmowie a teraz problem zniknął. Na stronie http://enlinado.pl/ macie DARMOWĄ LEKCJĘ polecam ją sprawdzić i zobaczyć jak wygląda ten kurs bo jest naprawdę genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja własnie widziałem tą darmowa lekcję enlinadoi faktycznie fajna - cały kurs jest na wideo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja subiektywna opinia
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na necie macie sporo tematów w stylu native speaker opinie i wszędzie polecają konwersacje z nativem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Native speaker opnie
Tak tylko uczucie sie native spekar em z człowiekiem a nie z jakimś programem, który nie ma zbyt wielu opinii w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co płacić po 40zł za godzinę jak w tym kursie ENlinado macie nielimitowane konwersacje z native speakerem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis sprawdzę te lekcje z nativem w tym kursie bo już dostałem dostęp - przetestuje i dam znać. na pierwszy rzut oka kurs bardzo ciekawy i naprawdę sporo lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Enlinado
Ja uczę się z Enlinado już 6 tygodni i oceniam na 6+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dziękuję za wasze pinie - jednak zdecydowanym się enlinado do - zamówiłem na CD w tamtym tygodniu i doszło mi po 2 dniach na DVD - kurs bardzo ciekawy, już są pierwsze małe efekty nauki :) także trzymam kciuki za wszą naukę angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie i ja sprawdze ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs enlinado godny polecenia. Kurs autorski - kawał dobrej roboty - nauka to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Native speaker
Native speaker do nauki angielskiego najlepszy ale taki najlepiej z UK człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×