Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Salbutamol i T3 skuteczne środki na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję rewelacyjne leki odchudzające, pozwalają utrzymać świetną figurę i mieć maksimum energii bez dodatkowych wyrzeczeń. Prowadzą do zmniejszenia masy ciała nawet do 25 kg/m-c. Adipex Retard 15mg Phentermine 37,5mg Sibutramine 20mg Orlistat sandoz 120mg zapraszam do kontaktu kokoszka534@o2.pl, 513-897-857 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestowanie z Slimunox - dzięki niemu schudłam 10 kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dostać skuteczne tabletki na odchudzanie które blokuja uczucie głodu, spalają nadmiar tłuszczu w tkankach. Chudnie się bez problemu, ja od wtorku minus 3 kilo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2021 o 17:01, Ksenia napisał:

Można dostać skuteczne tabletki na odchudzanie które blokuja uczucie głodu, spalają nadmiar tłuszczu w tkankach. Chudnie się bez problemu, ja od wtorku minus 3 kilo. 

uwazajcie na nia, mnie na mailu i privie namawiala na kupno, to sprzedawca z nachalna reklama, wiec cos biznes chyba nie idzie?

mi podawala maila adique.723@gmail.com, gdzies tu daje maila ksenia cos tam, kiedys podawala  xymena cos tam, ma ich wiele, grasuje od miesiecy a nagle "od wtorku" czy "od kilku dni" buahahahahah xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze (moim zdaniem) tabletki na odchudzanie macie tutaj:

dietalux.wordpress.com

tanie i co najważniejsze pomogły mi schudnąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 19:36, bazibaz napisał:

uwazajcie na nia, mnie na mailu i privie namawiala na kupno, to sprzedawca z nachalna reklama, wiec cos biznes chyba nie idzie?

mi podawala maila adique.723@gmail.com, gdzies tu daje maila ksenia cos tam, kiedys podawala  xymena cos tam, ma ich wiele, grasuje od miesiecy a nagle "od wtorku" czy "od kilku dni" buahahahahah xd

Zdecyduj się od wtorku czy od kilku miesięcy bo chyba już się gubisz w swoich kłamstwach. ŻAŁOSNE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2021 o 22:00, Ksenia napisał:

Zdecyduj się od wtorku czy od kilku miesięcy bo chyba już się gubisz w swoich kłamstwach. ŻAŁOSNE 

czego tu niby mozna nie rozumiec? nie ma sie na co decydowac, klamiesz po prostu, ze "od wtorku", mam wkleic tu twoje maile, ktore pisalysmy w zeszlym roku?

Edytowano przez bazibaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalam z toba w styczniu 2020, pisalas z maila kseniax666x i polecalas jakas zoja.ojoj xd, ze niby to twoja "kolezanka" XD napisalasnieproszona, bo gdzies zostawilam swojego maila- podobnie jak teraz, dotalam i @  i priv, namolna sprzedawczyni xd

lecialy teksty typu ze adi jest tes w uk, wiec sie doucz xd calkiem spojne z twoja obecna retoryka, wirc przestan sie wybielac, bo jestes zalozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2021 o 00:10, bazibaz napisał:

pisalam z toba w styczniu 2020, pisalas z maila kseniax666x i polecalas jakas zoja.ojoj xd, ze niby to twoja "kolezanka" XD napisalasnieproszona, bo gdzies zostawilam swojego maila- podobnie jak teraz, dotalam i @  i priv, namolna sprzedawczyni xd

lecialy teksty typu ze adi jest tes w uk, wiec sie doucz xd calkiem spojne z twoja obecna retoryka, wirc przestan sie wybielac, bo jestes zalozna

Naucz się pisać poprawnie, piszę teraz z multi kont. Żałosne jest to co piszesz. Widać że nie masz innych obowiązków niż siedzenie na forum. Ciekawe co jeszcze wymyślisz, to że ktoś zarejestrował jak mówisz nowe konto to może przyczyna jest taka że już od jakiegoś czasu nie można pisać anonimowo? Żal Ci dupe ściska czy co? Wcześniej była tu bardzo fajna grupa ale zawsze znajdzie się jakiś troll co psuje ten klimat. I odczep się raz na zawsze ode mnie.

Nie pozdrawiam żałosny trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama sie naucz pisac, szczegolnej uwadze polecam przecinki, namolna sprzedawczyni piszaca niechciane maile i privy, udajaca, ze sprzedawca jest jej kolezanka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×