Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sreg

Trendy ślubne 2017

Polecane posty

Gość gość
Powiem szczerze, że fajnie wygląda :) Bardzo elegancko. Ślub mam w maju następnego roku więc teraz szukam inspiracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila87
wow.. cudowne pomysly, nie sposob zauwazyc jak wazny jest fotograf my zatrudnialismy fotoluka bo wlasnie chodzilo nam o efekt wow. Super robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna, czy to już jest nowy trend, ale byłam ostatnio na kilku weselach i wydaje mi się, że całkiem popularne stają sie pokazy takie, jak np. ten: Weronika01984 Na którymś z wesel występ iluzjonisty zastąpił spodziewane zabawy oczepinowe i przyznam, ze była to zdecydowana zmiana na lepsze. W przeciwieństwie do nie zawsze lubianych zabaw, tutaj wszyscy w mniejszym lub większym stopniu zaangażowali się w pokaz. Naprawdę super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_bezratownika
dlatego ja bede miec zielony wianek :-) mam suknie od Violi Piekut, jest przepiekna i taka niewinna.... i do tego ten wianek, bizuteria tylko minimalistyczna....bede switezianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia prosta długa biała na ramiaczkach, suknia koronkowa victorian koronka kremowa, suknia do kolan gniecaca sie z dłuższym tyłem ciągnącym sie po zieleni i kwiatach, suknia imperial jasny chłodny niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne suknie masz na www.gdziewesele.pl w sekcji ona i on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trendy ślubne to nie tylko suknia ślubna, ostatnio z narzeczonym wybieraliśmy zaproszenia i trafiliśmy na http://stronawesela.pl/ wybraliśmy wzór Laura ale dopasowaliśmy go do naszych oczekiwań ponieważ mogliśmy wybrać rodzaj papieru, kolor wstążki, styl środka, wpisać własną treść mogliśmy spersonalizować zaproszenie i koperty, firma przesłała nam projekt i dopiero po tym jak go zaakceptowaliśmy, zaproszenia zostały wydrukowane bardzo szybko bo w ciągu 4 dni. Bardzo odpowiada nam to że w wybranym przez nas stylu wykonane zostały też winietyki, zawieszki na butelki, plany stołów, księgę gości, oraz pudełko na ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pora roku też się liczy, klimat - pomysły zza oceanu? może wyjść trochę.. "polnie". Jak plecenie wianków na wsi, idealne dla koleżanek na wieczorze panieńskim, żeby było czym się bawić. Ale stół biesiadników weselnych, czy niewielkie aranżacje... całkiem nietykalne, w dodatku zasłaniają gości. Jeśli ślub w klimacie samotnej kontemplacji (znajomi i rodzina to w większości single) to właśnie tak go sobie wyobrażałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezależnie od trendów na wesele nadal ważne jest żeby mieć jakąś pamiątkę z tego wydarzenia moim zdaniem najlepsze są zdjęcia ostatnio widziałam zdjęcia mojej koleżanki świetne plenery doskonałe ujęcia myślę że widać na nich że wykonywała je artystka dlatego swojej zdjęcia ślubne też wykonam w http://ocalchwile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torilee
A w tym roku króluje kolor ultra violet :D myślicie, że ktoś zrobi sobie wesele z tym kolorem jako wiodącym? :D Chyab zieleń wciąż jest najmidniejsza ;) A słuchajcie, czy Waszym zdaniem takie rzęsy pasują na ślub, czy to będzie przesada? https://kobietamag.pl/rzesy-twiggy-trend-z-lat-60-tych-powraca/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam róznych inspiracji i w końcu urządziliśmy nasze wesele w stylu boho. Organizowaliśmy je w hotelu best western efekt express w krakowie i lekko zmieniliśmy dekoracje, nie było z tym problemu. Wesele mega nam sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No suknie od Violi to są cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×