Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

O co jej chodzi? Jak to rozumieć?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Spotykam się od prawie miesiąca z dziewczyną. Pochodzi ona z Ukrainy. Na początku byłem trochę nieśmiały ale z czasem nabierałem pewności siebie. Kolejne randki były coraz bardziej na luzie. Pewnego dnia (2 tyg temu) zaprosiłem ją do siebie. Zrobiłem obiad, potem razem leżeliśmy przed telewizorem. Przytulaliśmy się, było miło, coraz bardziej się zbliżaliśmy. W pewnym momencie spojrzeliśmy sobie w oczy i pocałowaliśmy się. Ani ja, ani ona tego nie zaczęła, wyszło samo z siebie. Później, wieczorem gdy do niej napisałem, że zapewne nie zasnę, bo będę o niej myślał, odpowiedziała "Miłość". Kilka razy mówiła mi, że w wakacje chce mnie zabrać do rodzinnego miasta. Mówiła, że przywiezie mi książkę do nauki j. ukraińskiego, żeby zrobić paszport itp. Napisałem więc czy czuje to samo co ja. Odpowiedziała, "Później o tym pozmawiamy :)" Nagle chuj. Nie pisałem dzień, drugi aż odezwałem się po trzech dniach milczenia. Odpisała normalnie, jak gdyby nic. Jak coś napiszę do niej to dopóki prowadzę rozmowę jest spoko. Gdy przestanę pisać ona nie kontynuuje, nie spyta się o nic. Sama odezwała się raz. Za tydzień wraca do domu na dwa tygodnie. Nie wiem co o tym myśleć. Jestem zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×