Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trojkat

Polecane posty

Gość gość
Ktos sie podszywa my jestesmy z pomorskiego a twoja jaki ma biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie podszywa.Akurat wczoraj zalozylismy z mezem ten temat bo chcemy sprobowac ukladu 2m+k tylko jakos nikogo chetnego z okolicy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jezdze tirem po calej polsce jak byscie byli chetni a ile macie lat i mozesz was opisac troszke i czego oczekujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ja dojrzała do seksu grupowego to mąż załatwił kochanków. Było to trochę niewiadoma bo odbywał się u jednego z kolegów. Tam mieli być kochankowie ilu nie wiedziałam bo chciałam niespodzianki. Przed wejściem mąż założył mi opaskę na oczy i w szliśmy gdzie mąż cały czas trzymał mnie za rękę nawet gdy byłam rżnieta nie opuszczał mnie na krok i cały czas mnie pieścił. Wbijało się kolejno była ich chyba czwórka i na koniec mnie mąż puścił zaczął zemną odbywać stosunek. Miałam kilka orgazmów ale z mężem nie doszłam bo szybko lecz obficie wytrysnął. Na koniec zdjął mi opaskę wtedy ujrzałam całą czwórkę kochanków całkiem na go z opadłymi członkami. Przeleciały mnie ciarki bo dwóch facetów miało raz tyle lat co ja , ale w seksie byli wszyscy wspaniali bo dobrze mnie rżnęli. Po tym seksie miałam tak rozszerzoną cipkę że gdy mąż wkładając i odbywają stosunek nie czułam go w cipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ten od wtrysków i łamanej polszczyzny - ja dojrzała, ja zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci się facet nie podoba to po co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gość 6:20 ma rację. Ten zbok często też pisze "dwoje, troje facetów" - akurat tym razem udało mu się tego błędu uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×