Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasjerka zdyskontu

Widok rozpiętego rozporka w markecie

Polecane posty

Gość Kasjerka zdyskontu

Muszę to napisać tu na forum. Pracuję w jednym z dyskontów spożywczych jako kasjerka. Wiadomo sklep prowadzi sprzedaż alkoholu itp. I obsługuje przy kasie różnych klientów tj cały przekrój społeczny. Od ludzi dystyngowanych czy wynioslych po różnych zartownisiów kawalarzy . Młodzi i starsi. Czasem wstawieni. I często z rozpietymi rozporkami spodni. Jak stanie i płaci za piwo tak centralnie przed moim wzrokiem z rozpietym rozporkiem to muszę zaciskać język żeby nie parsknąć śmiechem. Wielu nawet nie wie że robi zakupy i chodzi po mieście z rozpietym rozporkiem. Moje koleżanki też takie obserwacje prowadzą. Pytanie . W jakich sytuacjach widzialyscie dziewczyny facetów z rozpietym rozporkiem spodni ? W linku poniżej przykład jak to wygląda widok na rozpięty rozporek z perspektywy siedzącej kasjerki https://youtu.be/AX5hFqfDRuA https://youtu.be/DpSfCn6GTpY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie co, kolesia potrzeba złapała w sklepie i się nie dosunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjerka zdyskontu
Tak. Wiem że się nie dosunał. Może rozporek miał awarię? Ale przynajmniej wiem jakiego koloru i w jakie wzorki czy też bez wzorku nosi majtki. Widać czy ! ma slipy czy bokserki luźne czy obcisłe. My kobiety żeby poderwać faceta rozpinany dekolt przy biuście. Podobno u facetów rozpięty rozporek jest jak męski dekolt rozpinany od dołu żeby poderwać kobietę.... Jak to mawia moja koleżanka z pracy też kasjerka. Ale ona jest jajcara. Nie wiem czy mnie nie wkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipikocia
Tez siedzialam w tramwaju a facet nademna stal z rozporkiem rozpietym. Mial biale majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie wycierusy....z zamek się sam otwiera...porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśśśśka27
U kobiet też zamki się same otwierają przy dżinsach. Ale kobiecie nie wypada chodzić z rozpiętym po ulicy, a facet to co innego : ) Zawsze kobieta zaspokoi swoją ciekawość przez rozpiety rozporek u faceta jakie to gość slipy nosi , założył : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśśśśka27
U kobiet też zamki się same otwierają przy dżinsach. Ale kobiecie nie wypada chodzić z rozpiętym po ulicy, a facet to co innego : ) Zawsze kobieta zaspokoi swoją ciekawość ze zobaczy u faceta przez jego rozpiety rozporek jakie to on slipy nosi , założył : D Kobiety z natury są ciekawe swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedt takiemu: Zapnij rozporek bo dzis nie wtorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×