Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na komunie

Polecane posty

Gość michula
Dla bratanka na prezent na komunie zakupiłem w sferisie urządzenie wielofunkcyjne hp, rower, tablet to wiem że inni goście już kupili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do propozycji zegarka. Jeśli dziecko dostanie kasę to i tak w ostateczności zadecydują o niej rodzice. Poza tym ostatnimi czasu z I komunii robi się jakiś cyrk i targ prezentów. Zegarek dostaniesz w każdym przedziale cenowym, kupisz taki na jaki Cię stać i jaki spodoba się dziecku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Co prawda w doborze prezentu na Komunię nie pomożemy, ale.. w ubraniu się na tą uroczystość jak najbardziej. Jeżeli poszukujecie koszul, marynarek dla swoich facetów na zbliżające się Komunie to śmiało wpadajcie do nas! :) Jesteśmy internetowym sklepem z odzieżą męską - OMBRE. O męskiej garderobie wiemy wszystko! Oferowane przez nas produkty są w atrakcyjnych cenach, a co najważniejsze mają świetną jakość :) Wpadajcie do nas na rozeznanie -> www.Ombre.pl W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję zegarek, albo komplet biżuterii - ja swoją mam do dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka_79
Ja to jestem zawsze za rowerami. Mowiac, ze dziewczynka ma wszystko masz na mysli, ze ma rower...? Bo jestem ostatnio przyzwyczajona, że "wszystko" to elektronika i ładne ubrania. A przeciez jest tyle ciekawych książek... ;) No i rower, ktory jest klasyka, a dzieciaki jakos mniej jezdza w tych czasach... . Ja kupilam chrzesniakowi Indianę i nagle stal sie bohaterem wsrod kolegow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla swojego chrześniaka na prezent komunijny będę szykowała akwarium. Jest to już dogadane z rodzicami, jako że chłopiec od dłuższego czasu ich prosił o nie i teraz wspólnie stwierdziliśmy, że to będzie dobra okazja. Dziecko nauczy się trochę odpowiedzialność,ale rodzice oczywiście będą mu pomagać. Wszystkie akcesoria można kupić tanio w internecie: https://www.keko.pl/pol_m_Akwarystyka_Technika-akwarystyczna-171.html natomiast rybki kupię w pobliskim zoologiku. Ale tego typu prezent oczywiście polecam tylko za zgodą rodziców, żeby mieć pewność, że to akceptują i pomogą młodemu w opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o tych deskorolkach :) U mnie wybór prosty - chrześniak to pasjonat komputerowy, postawiliśmy na kierownicę i dżojstiki do grania, wszystko zakupiliśmy w sklepie http://www.trysja.pl/. Mały na bank będzie zachwycony a myślę, że o to chodzi, aby dziecko miało frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościóweczka
Fajny pomysł to jakaś oryginalna gra, aparat fotograficzny, albo jakiś inny, przydatny sprzęt. U mnie akurat niedawno bardzo się młodsza siostra interesowała głośnikami bezprzewodowymi, bo wakacje, bo fajna sprawa, można używać i w domu i w plenerze. Dostała właśnie taki głośnik ode mnie z panasonica, co prawda nie na komunie, a na urodziny, ale nadal uważam, że całkiem fajny jest to pomysł, bo praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaKoszalin
cos sportowego albo plastycznego;) ja mojej kupilam rolki, bo akurat w media expert wygralam bon na zakupy 750 zl za wypelnienie ich ankiety i akurat starczylo na rolki dla nas dwoch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@MiśkaKoszalin to ja kupowałam tableta w mexpercie i wygrałam kupując go, więc wyszedł mi prezent dla młodego za free:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna000
dla mnie klasyk - rower. ja kupilam chrzesniakowi Indiane, to polska marka. i mala jezdzi calymi dniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owanka
ja na komunie ww tym roku dałam dziecku indianę i jezdzi na tym rowerze wszedzie...mało co tak cieszy jak trafiony prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@owanka i słusznie - fajny rower i po sprawie, c'nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim warto określić jaki budżet posiadamy na ten cel, na zakup prezentu dla dziecka i dopiero wtedy wybrać coś ciekawego co faktycznie mu się przyda i z czego będzie zadowolone. www.Jasieczkowo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zestaw klocków Lego? Bardzo fajne można znaleźć na stronie www.Zabafffki.pl i do tego mają teraz promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelss
Ja również pomyślałbym nad jakąś elektroniką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitkaK
A może fajną opcją będzie właśnie deska elektryczna bądź hulajnoga ostatnio przeglądałam z mężem ofertę Manty, bo szukaliśmy prezentu dla naszego syna i muszę przyznać że mają ogromny wybór. Do tego mają dużo pozytywnych opinii i zdecydowanie najlepsze ceny, więc postanowiliśmy kupić mu model MANTA MSB9011 którą nasz synek wręcz uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2018 o 15:06, Gość JowitkaK napisał:

A może fajną opcją będzie właśnie deska elektryczna bądź hulajnoga ostatnio przeglądałam z mężem ofertę Manty, bo szukaliśmy prezentu dla naszego syna i muszę przyznać że mają ogromny wybór...

Chyba największą bazę informacji o hulajnogach elektrycznych można znaleźć na stronie: https://nahulajnogi.pl

Warto tam zajrzeć przed zakupem, jak i po, aby wystawić opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×