Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GośćWeselnyZDylematem

Kiecka prawie mini plusz legins?

Polecane posty

Gość GośćWeselnyZDylematem

Ide na wesele kuzyna napaliłam się na kiecke z ASOS kupiłam ale niestety jest mi ciutke krótsza niż na zdjęcia 2-3cm i troche grubsze mam uda (181cm wzrost i jestem tak troche upakowana w sensie nie jestem pudzian ale i nie otyła troche ciałka nie za dużo) na fałdki mam bielizne wyszczuplającą(kolor skóry) chociąż w tej kiecce nie ma różnicy czy mam czy nie to jest ta kiecka (ta mietowa) http://allegro.pl/44-asos-rozkloszowana-sukienka-mint-lp85-i6768379318.html?snapshot=MjAxNy0wNC0wM1QxNDozMDoxNi42OTdaO2J1eWVyOzQyZjU2ZDJlZDg0N2I4ZTRjMjE2MmQ1ZWE4NzU5ZTNkY2QyNzg5OTNjMmIxMGZiN2Y2NzJmOWUzNjVjZWVhM2Q%3D#imglayer jeszcze mam pasek czarny do niej kurtke(taka elegancką/sportowa) w tym kolorze(mieta troche ciemniejsza) i buty berz(lub czarne) obcach i zastanawiam się czy leginsy (lub cokolwiek innego co na wszelki wypadek zasłoni tyłek :) ) będzie pasować na wesele czy twierdzicie, że to zbrodnia tak iść na wesele i mam szukać innej kiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z leginsami głupio może doszyj czarną koronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćWeselnyZDylematem
Hm ciekawy pomysł tylko nie wiem czy taka grubsza koronka(bo przy ciencej różnicy nie będzie(chyba) ) musiałabym znaleść koronke w miare lśniącą bo pasek mam taki lśniący (mam też biały i matowo/czarny pasek ) i krawcową, która by mi zszyła, dzięki za pomysł :) naszczęście mam jeszcze tydzień i pół to da się coś załatwić potrzebuje tylko jeszcze rajstopy nie wiem, czy proste czy wzorki , osobiście wole wzorki,ale nie każdy wzorek pasuje do każdej kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz wyglądać, ja ta ruska dxifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćWeselnyZDylematem
Rozumiem(gość wyżej) już dałam do krawcowej doszyje fragment powinien być git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×