Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marysiia

Zmiana imienia

Polecane posty

Witam ;-) Moja córka ma 9miesięcy nazywa się Maja nie podoba mi się jak ktoś mówi do niej Majeczka. Zastanawiam się nad zmianą imienia na Emilia, co o tym myślicie? Jest tu ktoś kto zmieniał imię Maja na inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było myśleć nadajac imię;) chyba sama będzie mogła sobie zmienić gdy skończy 18lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11Maja11
Ale czemu się przejmujesz co mówią inni? Zresztą, upomnisz kogoś raz czy dwa to się nauczy :) Ja mam tak na imię i jestem zadowolona. Jak byłam dzieckiem to wolałam jak mówili do mnie Majka, ale teraz znowu wszyscy mówią mi Maja. No oprócz babci, ale jej mogę to wybaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień dziecko i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz za późno na zmiene imieniaw urzędzie. A Ty nie myślałaś jak nadawałaś imię, nie zastanawiałaś sie nad zdrobnieniami? To gratuluję bystrości umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rodzinie jest taki zwyczaj, nie wiem czemu, że do osób mówi się innym imieniem niż mają np. moja ciotka ma na imię anastazja a wszyscy mówią na nią mira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dziękuję za dobrą radę teraz już zwracam uwagę ;-) Fajnie że napisałaś że jesteś zadowolona ze swojego imienia ;-) Mogę zapytać w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×