Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dobrac stanik

Polecane posty

Gość gość
Polscy producenci mają dużo ładnych modeli . Dlaczego nie wspierać swoich tylko Anglików(ich biustonosze w Polsce kosztują 2 x a nawet 3 x więcej niż w Anglii taki Panache ze swoimi liniamii , Freya czy Bravissimo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dlatego ja "angliki" kupuję głównie online, w brytyjskich sklepach. Nawet z przesyłką wychodzi taniej niż w polskich (które notabene na tych wyższych cenach nie zarabiają wiele bo te ceny są wynikiem polityki exportowej producenta... ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kupuję polskich producentów , po co dawać zarobić obcym jak można swoim ? Mam co prawda angielskich kilka ale nasze firmy chyba ich wyprzedziły jakością i wzornictwem no cena jak dobrze trafisz to za biustonosz dasz 50 zł ;) w rozmiarze nietypowym dla większości sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 80 H i kupuje Ava,Gorteks,hirsch i jestem b zadowolona. Najlepiej mi pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cyce to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dobieracie stanik sportowy? Jakich firm jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eliza104 dziś Tak samo, jak każdy inny. Dobre marki staników sportowych to Panache sport (imho najlepszy), Shockabsorber, Royce, Freya Active, Pure Lime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sportowe to kiedyś Marks Spencer robił , może na allegro poszukać albo w sklepach internetowych , podobno niemiecka Anita ale jak z rozmiarówką nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.sklep-biustonosze.pl jest fajnie opisane. Mozna doradzic sie brafiterki online, ze zwrotami tez nie ma problemu. Ja sama zamawiam i bez problemu zawsze wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.08 na anitę nie ma nawet co patrzeć, rozmiarówka do kitu, podtrzymanie żadne; m&s ujdzie, choć szału nie ma (i na pewno odpada kupowanie na aukcjach - chyba, że można zwrócić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobić odlew gipsowy cyców i dobrać na nie stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anita nie wiem ale ceny kosmicznie wysokie a M&S mi sie sprawdzał , jak byłam szczuplejsza i potrzebował sportowego stanika , ciekawe czy polscy producenci cos takiego robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Najlepiej iść do profesjonalnej brafitterki i ona na pewno dobierze idealny stanik. Takie staniki nie są zbyt tanie, ale za to służą bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×