Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pablos556655

Własny bus. Wlasna działalność.

Polecane posty

Gość Pablos556655

Witam. Szukałem na innych forach informacji ale wszystkie są stare typu 2006-2010. Chciałbym kilka informacji na temat tego roku. A wracając do tematu zamierzam wziąć busa w leasing i otworzyć własną firme, myślałem o kurierce, jak teraz ze stawkami, czy może poszukać jakiejś hurtowni dla której bym jeździł . Z góry dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mnie się źe kurierka najlepszym rozwiązaniem(teź bazuje na wcześniejszych latach) problemem moźe być urlop bądź choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablos556655
Właśnie najgorsza jest choroba i urlop. A można na tym zarobic? Orientujesz się w cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak moźna na tym zarobić i to w miare przyzwoicie. A ile no nie jestem w stanie odpowiedzieć,bo koledzy mieli dawno działalność w tym temacie. Miałem znajomego pracującego u kogoś. Zastanowić sie musisz nad tym mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem dodać z jednym busem troche moźe Ci być cięźko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wogle to jak napisałem kurierka niezła jest ale nie z jednym autem,czymś wozić musisz jak nowy na serwisie bedzie stał. Zaleźy po ilu dniach ale będzie tak źe za nierozwiezienie kara finansowa. Przydałby sie taki pomocniczy czy w razie awari głównego auta,np vw t4 ale w dobrym stanie do awaryjnego rozwoźenia paczek. Zastanów sie na kurierce nada się bus ale lepszy bez turbiny bo kto bedzie czekał aź się schłodzi turbo a paczek pełno do rozwiezienia. Następny niuans jak w firmie kurierskiej przedstawią ci wolne rejony to lepiej by było wziąść obrzeźa miasta+bliskie mieściny niź brać któryś rejon w centrum i stać w korkach. Itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablos556655
No na temat awaryjnego samochodu nie myślałem, dzięki. A temat rejonu tak samo myślę jak ty żeby jeździć poza miastami, ale w mieście ponoć więcej paczek jest i wiadomo większe zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mieście-centrum więcej paczek?! Mi kolego chodzi aby nie wciskać się w korki bo rozwiezienie+odbiór w korkach jest do bani. Jak złapiesz dobre firmy na obrzeźach miasta teź sie obłowisz. Miałem epizod z paczkami. Niestety ci co nie miel auta pomocniczego,jak im nawalił bus to wyjmowali z aut osobowych fotele i jechali na rozwós-odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noremorse
Jeśli weźmiesz bus w leasing to może Ci się to opłacać. Widziałem, że toyota bank oferuje leasing używanych samochodów, może znajdziesz coś co Ci podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz pomyśleć o leasingu, to zawsze dobry pomysł. Ja w takich kwestiach korzystałem z pomocy firmy http://leasing-torun.pl/ - bardzo mi pomogli ze wszystkimi formalnościami, to rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i musisz w sumie też się przebić na rynek, w tym biznesie to chyba nie takie proste jak mogłoby się wydawać. Na pewno musisz też zastrzec znak towarowy, to jedna z podsatwowych kwestii zastrzezenieznakutowarowego.pl/zastrzezenie-znaku-towarowego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takiej działalności na pewno masz utrudniony kontakt z pracownikami :) Sprawdź aplikację mobilną https://newhr24.pl/ i zacznij zarządzać swoją firmą bez ograniczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własny sbiznes to jak najbardziej super pomysł. Tylko na samym początku pomyślcie o dobrej nazwei https://6krokow.pl/opracuj-chwytliwa-i- ... zwe-firmy/ to późnen Wam już będzie łatwiej na przykład z pozycjonowaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×