Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Monika Kierska z Tater

Pokrzywa indyjska, tabletki forskolin na odchudzanie

Polecane posty

Go艣膰 Monika Kierska z Tater

Czy kto艣 stosowa艂? Jak to dzia艂a i czy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wera4h
Nie ale przy艂膮czam si臋 do pytania, szukam co艣 skutecznego na odchudzanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marzenka2020
U偶ywa艂am forskolin, schud艂am tylko 3 kg wi臋c dla mnie zdecydowanie za ma艂o, szuka艂am co艣 innego i znalaz艂am blog https://dietasandruni.wordpress.com/ spr贸bowa艂am i nie 偶a艂uj臋, bo schud艂am 12 kg :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ameliia3
Nie wszystkie sposoby na przyspieszenie odchudzania si臋 sprawdzaj膮.. Przekona艂am si臋 o tym kupuj膮c Liporedium i stosuj膮c go razem z diet膮 przez bagatela 2 miesi膮ce! Niestety, moje rozczarowanie by艂o ogromne, schud艂am zaledwie 3 kg, z kt贸rych 2 wr贸ci艂y b艂yskawicznie po odstawieniu tego suplementu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marta 44
Dzieczyno Ty si臋 ciesz, 偶e tak si臋 Twoja przygoda z tym Liporedium sko艅czy艂a! U mnie by艂o masakrycznie - po tygodniu dosta艂am takich zapar膰, 偶e kolejne kilka tygodni si臋 z nimi m臋czy艂am. Ten 艣rodek ma mase dzia艂a艅 nieporz膮danych.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jagoda 24
Z suplement贸w na odchudzanie w moim przypadku najskutecznieszy okazuje si臋 w艂a艣nie therm line pro. Nie do艣膰, 偶e efekt jest super - 7 kg mniej w niespe艂na miesi膮c jak na razie, to 艣wietnie si臋 czuje, nawet po obfitych posi艂kach po prostu lekko :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 secia82
Ostatnio zauwa偶y艂am ,偶e wiele z Was przejecha艂o si臋 na kupnie suplementu... ale powiem szczerze,偶e jestem zaskoczona bo sama przyjmuj臋 suplementacj臋 African Mango http://szczupla-kobieta.pl i nie mam 偶adnych zastrze偶e艅, wszystko przebiega tak jak powinno ale oczywi艣cie nie sam suplement bo musimy da膰 co艣 z siebie ja mo偶e nie stosuj臋 jakiej艣 diety ale jem regularnie i ograniczy艂am s艂odycze, fast foody itd... do tego ruszam si臋 wi臋cej ni偶 zwykle bo chodz臋 na basen i regularnie je偶d偶臋 na rowerze i to nie ma艂o kilometr贸woczko.gif

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej聽 Hej聽 馃槃

Ja osobi艣cie korzysta艂am z suplement贸w kt贸re s膮 na tej stronie聽dietalux.wordpress.com聽聽pomog艂y mi schudn膮膰 w kr贸tkim czasie prawie 15 kg !聽 Najwa偶niejsze 偶e s膮 tanie聽 聽馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×