Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Egzamin TOLES w szkole TFLS

Polecane posty

Gość gość

Ktoś zdawał może egzamin TOLES? Muszę zdać go szybko i zastanawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zadawałam i byłam na kursie właśnie w TFLS. Szkoła ma ogromne doświadczenie w przygotowaniu do takich egzaminów. Grupy są małe, prowadzone są testy progresywne aby motywować do pracy. Polecam, bo byłam dobrze przygotowana do egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zdecydowanie polecam przygotowanie do toles w szkole TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie kiedy są sesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapisałam się na wakacyjny kurs TOLESa. Chodziłam już do TFLS i się nie zawiodłam. Dobra szkoła i mam do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS ze względu na profesjonalność pod każdym względem – organizację kursów, podejście do kursantów a także prowadzenie zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów to TFLS jest najlepsza. Daję gwarancję zdania egzaminów i wypada najlepiej w Warszawie pod względem zdawania takich egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowywałam się do egzaminu CAE w TFLS i jestem zadowolona ze swojego wyniku jak i z przygotowań. Szczerze polecam naukę w TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre kursy TOLES są w szkole TFLS. Ja byłam w zeszłym roku i egzamin nie stanowił dla mnie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Lektor fantastyczny, potrafił przekazać wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Uczęszczam na zajęcia z czystą przyjemnością. Naprawdę już bardzo dużo nadrobiłam zaległości. Zdecydowanie mój poziom bardzo się podniósł i wiem że wreszcie nauczę się swobodnie mówić po angielsku bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch lat chodzę do TFLS i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera w szkole jest super, lektorzy świetni, bardzo otwarci i sympatyczni. Na zajęcia chodzi się z dużą przyjemnością. Nie zamieniłbym na żadną inną szkołę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dużą przyjemnością polecam szkolę TFLS. Próbowałam już wielu innych szkół i ta jako jedyna spełniła moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na TOLES do TFLS i jestem bardzo zadowolona. Szkoła TFLS spełniła moje oczekiwania. Profesjonalizm lektorów, dobre przygotowanie merytoryczne, dostosowanie do potrzeb kursanta, elastyczność oraz swoboda prowadzenia zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę TFLS. Zajęcia bardzo efektywne - angażujące dyskusje, przełamujące barierę swobodnego mówienia, ciekawe metody nauki gramatyki i poprawności wypowiedzi oraz przesympatyczna atmosfera. Nauczyciele bardzo mili, motywują do dalszej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z kursu w TFLS. Szybko przełamałam barierę i po kilku miesiącach mogę porozumiewać się bez problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystępne ceny, bardzo dobre przystosowanie merytoryczne, ciekawie prowadzone zajęcia i możliwość dogodnego rozłożenia ceny kursu na raty. Zdecydowanie polecam TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na hiszpański do TFLS. Bardzo fajnie tam uczą i przede wszystkim dużo się mówi na zajęciach, a to jest bardzo ważne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS, ciekawe metody nauki gramatyki i poprawności wypowiedzi oraz przesympatyczna atmosfera. Nauczyciele bardzo mili, motywują do dalszej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja byłam w zeszłym roku i z egzaminem nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Polecam kurs w TFLS. Bardzo ciekawe zajęcia, profesjonalna kadra lektorów. Egzamin zdany więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo dobra szkoła, można znaleźć zarówno kursy solidnie przygotowujące do egzaminu jak i takie, które stawiają na konwersację i przyzwyczajanie się do języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka

Polecam TFLS. Lekcje na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska

Jak najbardziej polecam TFLS - jedna z niewielu szkół godnych uwagi. Ceny niewysokie, jakość przekazywanej wiedzy bardzo dobra, a lektorzy mili i uprzejmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola77

Najlepsza szkoła angielskiego w Warszawie. Małe grupy, fajni ludzie, przygotowani lektorzy. Kameralny klimat, a to pozytywnie wpływa na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem na kursie w TFLS i bardzo szybko zrobiłam postępy. Mam super lektora, który potrafi zmotywować do nauki i rozmowy po angielsku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

w TFLS są dobre kursy do TOLESa, byłam niedawno i zdałam exam z dobrym wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×