Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość riki32

Jak powiększyć usta

Polecane posty

Gość riki32

Dziewczyny, znacie jakieś sposoby na powiększenie ust? Moje są wąskie, bez wyrazu. Próbowałam szminek powiększających, ale to działa tylko na chwilę. Może jakaś medycyna estetyczna by pomogła? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletakowalik
Są specjalne zabiegi. Ja sama korzystam z powiększania ust tutaj http://www.estetica-clinic.pl/powiekszanie-ust . Wszystko bezpiecznie, bezboleśnie i efektywnie. Kilka dni, opuchlizna z ust schodzi i możesz cieszyć się super wyglądem. Ja polecam. Medycyna estetyczna to prawdziwe cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriana62
Teraz coraz więcej kobiet powiększa usta. I nie ma w tym nic złego. Mnie osobiście bardzo podobają się efekty takiego zabiegu. Jeśli masz okazję - zrób sobie. Pomoże Ci to pozbyć się kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sobie powiększ mózg , masakra widocznie natura dała Ci wąskie usta , bo za chwilę na ulicach będą same klony barbi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, medycyna estetyczna daje wiele możliwości :) Ja korzystam z zabiegów tego typu w Klinice Sfera, u pana dra Migały, którego znam od kilku lat i którego doświadczeniu i olbrzymiej wiedzy ufam bezgranicznie :) Jeśli szukasz sprawdzonego lekarza w Warszawie, to polecam http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To śmieszne ale swoja usta powiększyłam przez ssanie kciuka. Wiem śmieszne, ale jest to trening dla mięśnia warg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viccai
też miałam powiększane kwasem hialuronowym u dr. Bohdana Potockiego z Warszawy. Trochę bolało, ale było warto. Przy czym efekt jest widoczny dopiero po około 7 dniach. Na początku byłam przerażona bo myślałam, że usta są za duże. dzwoniłam nawet do doktora spytać się co i jak. Ale mnie uspokoił. Efekt na ustach najlepiej widać po kilku dniach. Mój facet jest nimi zachwycony, są piękne i jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kwas hialuronowy. Dla mnie to jest najlepsza metoda powiększania a próbowałam już kilku. Od jakiegoś czasu chodzę regularnie do dr Szczepańskiej na kwas i u mnie efekt jest bardzo naturalny. Usta są powiększone, ale nie wyglądają sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrita
Ja wam polecam najpierw wypróbowanie domowych, naturalnych metod. W przypadku niepowodzenia albo niezadowalających efektów, wtedy dopiero udać się na zabieg. Rady z tej strony: http://astigmatic.pl/jak-powiekszyc-usta/, okazały się bardzo pomocne w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka

sprawdź sobie w klinice warszawskiej Dr Osuch clinic, moja siostra tam powiększała usta ale naturalna metoda Lip Lift. Efekt masz na całe życie, no i bardzo naturalnie wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina.Warszawa

Najszybciej, to kwas hialuronowy, ale są też inne metody powiększania ust zerknij tu https://medycynaestetyczna.waw.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/powiekszanie-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrowska

Takie zabiegi to tylko w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej. Ja miałam powiększane usta kwasem Restylane Kysse. Bardzo mi się efekt podoba. W końcu mam pełne usta o których zawsze marzyłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

Moja Mama regularnie koryguje usta u dr Boligłowy i zawsze prezentują sięone ładnie i apetycznie bym rzekła. Naturalny efekt uzyskiwany jest przez mądre podejście do tematu, a nie kreowanie wyimaginowanych nabrzmiałych ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemerka

Ja jeśli chodzi o powiększanie ust to bałam się najbardziej igieł, ale w końcu się przełamałam i zdeydowałam na powiększanie ust w Magic Visage na Mokotowskiej 52 w Warszawie, wstrzyknęłam sobie 1ml kwasu hialuronowego i wysżło super, efekt naprwdę rewelacyjny i naturalny na czym mi najbardziej zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Do tej pory myślałam, że na zabiegi ust, głownie wybierają się osoby, które chcą sobie je powiększyć. Mam ogólnie bardzo suche usta i w gabinecie Magnopere Medycyna Estetyczna Roma Zielińska, do którego chodzę na inne zabiegi, pani poleciła mi nawilżenie ust w zabiegu Saypcha Rich. Raz, że efekt jest bardzo naturalny, a dwa wreszcie nie muszę się wstydzić moich warg. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiększyłam usta w salonie Magic Visage w Warszwie na Mokotowskiej 52, jestem bardzo zadowolona z efektu, wstrzyknęłam sobie 1 ml kwasu hialuronowego i wyszło super, użyłam tylko 1ml kwasu i efekt jest bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dra Migałę z Kliniki Sfera, jeśli chodzi o powiększanie i modelowanie ust w Warszawie. Robiłam sobie taki zabieg i efekty były bardzo zadowalające 🙂 Usta powiększone w naturalny sposób, pięknie wyglądają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak powiększyć usta? Najlepiej u specjalisty lekarza medycyny estetycznej. Ja robię w www.lenartowiczclinic.pl tu robią najpiękniej :), a przeszłam wcześniej już wiele gabinetów i różnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi mój lekarz zaproponował Restylane Kysse - super wypełniacz. Moje usta są pełne, ładnie wypełnione i przede wszystkim efekt się już fajnie utrzymuje! jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×