Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Operacje plastyczne.

Polecane posty

Gość gość

Co sadzicie? Czy sa bardzo ryzykowne? Czy warto zrealizowac swoje marzenia o lepszym wygladzie czy lepiej uniknac ryzyka i pogodzic sie ze stanem rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ciebie stać na to to tak, operacje plastyczne są drogie. A co chcesz sobie zoporować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są bardzo ryzykowne. Ogólnie występuje ryzyko powikłań, ale zależy ono w dużej mierze m.in. od tego gdzie i kto robi operację plastyczną. Jeśli operację robi profesjonalny ośrodek i lekarz to mimo wysokich kosztów ryzyko powikłań jest niewielkie. Ryzyko być może zależy też od rodzaju operacji, ale nie jestem pewna. W każdym razie wydaje mi się, że ryzyko przy operacji piersi a np. nosa jest inne. Ale jeśli chodzi o moje zdanie na temat operacji plastycznych to nie popieram ich. Najważniejsza jest akceptacja samej siebie. Piszesz: czy zrealizować marzenia o lepszym wyglądzie czy pogodzić się ze stanem rzeczy. Uważam, że powinnaś zaakceptować siebie, swoje ciało. Wiele można poprawić dzięki samym ćwiczeniom czy np. odpowiedniemu odżywianiu. Sądzę, że operacje plastyczne nie są Ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda pelna narkoza niesie ze soba ryzyko, kazda operacja, nawet robiona przez dobrego lekarza, moze nie wyjsc. nie wiesz jak zareaguje twoje cialo, jak beda goic sie blizny. wiec tak, jest ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasterka z porcelany - masz sporo racji. Mogłam tego już nie pisać. Napisałam to po prostu z mojego doświadczenia. Znam 3 osoby które chciały zrobić sobie różne operacje i tak naprawdę żadnej nie były one potrzebne. Oczywiście autorka może mieć poważniejszy problem niż tylko niska samoocena i brak akceptacji swojego ciała. Niestety podała za mało informacji i podświadomie zaliczyłam ją do grupy osób, o której wcześniej napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polanicy Łątkowski, Wysodzki i Kobus robią operacje plastyczne w znieczuleniu miejscowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy co masz operowane. wyobrazasz sobie miec powiekszaie biustu na miejscowym? jak lekarz ma zaufac pacjentowi, ze ten w pelni swiadomy bedzie spokojnie i w bezruchu obserwowac ta masakre na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Ja dobrze wspominam operację plastycznąu dr Boligłowy z Krakowa. Efekty są naprawdę świetne, i nawet pomimo wiadomych dolegliwości bólowych, warto czasami nieco się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka

Operacje plastyczne to dla wielu jedynie fanaberia, a dla mnie to szansa na poprawę jakości życia, lepsze zdrowie i funkcjonowanie. Miałam fatalnie złamany nos i gdyby nie dr Pabiańczyk i operacje plastyczne nie wiem jakbym teraz wyglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia
Dnia 8.08.2019 o 12:44, Gość Sabina napisał:

Ja dobrze wspominam operację plastycznąu dr Boligłowy z Krakowa. Efekty są naprawdę świetne, i nawet pomimo wiadomych dolegliwości bólowych, warto czasami nieco się poświęcić.

Dr Boligłowa operował moją siostrę, bo po ciążach miała fatalną skórę na brzuchu i strasznie źle czuła się z tego powodu. Przyznam, że jestem pod wrażeniem tego jak profesjonalnie i naprawdę efektownie wyglądają rezultaty tego rodzaju zabiegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek

Operacje plastyczne były dla mnie tematem drażniącym, jednak w momencie kiedy sam po wypadku potrzebowałem pomocy, dr Pabiańczyk u którego byłem operowany sprawił, że uwierzyłem w ich sens i niezwykłą pomoc jaką oferują pacjentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka
Dnia 17.11.2019 o 17:28, Gość janek napisał:

Operacje plastyczne były dla mnie tematem drażniącym, jednak w momencie kiedy sam po wypadku potrzebowałem pomocy, dr Pabiańczyk u którego byłem operowany sprawił, że uwierzyłem w ich sens i niezwykłą pomoc jaką oferują pacjentom.

Miałam dokładnie tak samo.... Dr Pabiańczyk też pomógł mojej siostrze po wypadku samochodowym i teraz po bliznach niewiele śladów zostało. Operacje plastyczne mają swój sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2017 o 20:46, Gość gość napisał:

Co sadzicie? Czy sa bardzo ryzykowne? Czy warto zrealizowac swoje marzenia o lepszym wygladzie czy lepiej uniknac ryzyka i pogodzic sie ze stanem rzeczy?

Ja zrobiłam sobie piersi i nie żałuję. Bardzo sie cieszę i lepiej czuję. Trezba się rozejrzeć i sprawdzić kliniki, ja wybrałam Premier clinic i Dr Petr Polak. Super doktor. Wszystko załatwione w Polsce przez firmę Meditravel. Bardzo mi pomogli i miałam konsultacje za darmo. Ja polecam. Trzeba spełniać marzenia a nie tylko o nich mówić. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×