Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kik_a26

Jak zacząć cieszyć sie z ciąży? Pomocy ;(

Polecane posty

Gość gość
ja jestem w ciązy pierwszy raz, przeraża mnie to - mimo ze staralam sie od roku i chcialam tego. a dlaczego? bo to wszystko jest dla mnie ZUPELNIE nowe! nie jestem wróżką- boję się że dziecko nie będzie zdrowe, że ja nie będę dobrą mamą, że mi się życie nie ułoży, że się roztyję, że nie dam rady., że będzie boleć... dla mnie to normalne, że się boimy, że mamy wątpliwości, bo to co nas czeka to jedna wielka niewiadoma. ale - jakoś to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:32, ale ty piszesz o innych obawach :) Takich jakie chyba każda myśląca przyszła mama ma. A autorka zaczęła od takiego infantylnego wpisu, że się krytyka posypała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety trzeba liczyc sie ze zmiana wygladu prawdopodobnie na zawsze a o zyciu codziennym juz nie wspomne. A ciaza to tylko taki delikatny wstepik. Matka dwojki dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jestes wygodna... I dojdą obowiązki i odpowiedzialność... A tak zylabys jak królowa bez zmartwień i roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguśka 22
Ja w ciąży na początku byłam bardzo osłabiona. Wynikało to jak się okazało z niedoboru żelaza. Na szczęście udało mi się ten niedobór wyrównać używając suplementu chela-ferr bio complex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Jot2
Niedobór żelaza mi też się w ciąży zdarzył. Najpierw brałam acti-globin, ale mnie po nim bolał brzuch. Później zaczęłam brać chela-ferr i podobnie jak u Ciebie udało się wyrównać niedobór bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek 93
Chela-ferr zawiera najlepiej przyswajalną formę żelaza - chelat. Do tego jest łagodny dla żołądka, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień. Zdecydowanie najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniiia23
No cóż, lepiej czytać opinie przed zastosowaniem, ale ja też wtopiłam kupując kilka opakowań acti globinu. Teraz nie jestem w stanie pić kawy, tak mi podrażnił żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś 91
Ja w ciąży czułam się bardzo słabo. też wyszło że mam anemie. Na szczęście lekarz polecił mi ten chela-ferr bio complex i podobnie jak w Waszych przypadkach, świetnie się on sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka erka
Najlepszym możliwym rozwiązaniem jest właśnie suplementacja chela-ferr. Nie ma równie dobrze przyswajalnego żelaza. Ja go stosuje regularnie i nie mam problemu z niedoborem żelaza pomimo, że oddaję krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuśka 92
Acti-globin faktycznie ma bardzo słabe opinie. Szkoda, że nie widziałam tego wcześniej. Mam nadzieje, że mi chela-ferr też tak pomoże, kupiłam 2 opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbujcie Pregna Plus. brałam przy obydwu ciążach. genialny zestaw witamin, kwasów foliowego i omega-3 a do tego łagodzi huśtawki nastrojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem to

Bylam w ciazy 2 razy. Obie obumarly w 1 trymestrze .

W 3 zaszlam po 7 latach od tamtych. I nie skalalam z radości. To duza zmiana w zyciu.ale bardziej boje sie opieki nad dzieckiem niz tego ze przytyje.... narazie jestem w 8 tyg. Usg mam co 10 dni ze wzgledu na moje obumarle ciaze.... rownie dobrze na kolejnym moze sie okazać  ze to koniec.... i mysle ze cokolwiek sie stanie- wazne jest zdrowie dziecka a z reszta sobie poradzę...

moja znajoma miala kompleksy przed ciążą , dziewczyna w rozmiarze xl. A po ciazy mocno schudła- w koncu dziecko wymaga wysilku i teraz nosi 38 rozmiar. Wiec tycie w ciazy to jedno ale po ciazy mozesz byc szczupla fajna laską.... najwazniejsze aby dziecko bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×