Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recsator555

Przykład jak biali rasiści dyskryminują zlęknionego uchodźcę

Polecane posty

32-letni Al Amin Sultan, odsiadujący karę dożywotniego więzienia w Kumla w Szwecji za zabicie dwóch pojmanych przez ISIS mężczyzn w Syrii, skarży się na warunki odsiadki. Konkretnie przeszkadza mu, że w więziennym sklepiku sprzedawany jest szampon tylko do „zachodnich” włosów. Uważa, że jest w ten sposób dyskryminowany. Morderstwo dokonane przez uchodźcę zostało nagrane przez bojowników i opublikowane w internecie. Uchodźca wystosował pismo do służby więziennej w którym argumentował, że jest dyskryminowany, bo szampon dostępny w zakładzie karnym w Kumla przeznaczony jest dla „zachodnich” włosów. Co za szokujący przykład dyskryminacji biednego uchodźcy. Ja jako lewak domagam się natychmiastowego uwolnienia araba. Brak szamponu to wystarczająca kara jak dla zwykłego podwójnego zabójstwa. Jestem lewakiem i nie wstydzę sie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy dla "zachodnich" włosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Co to znaczy dla "zachodnich" włosów??? <<< Nie wiem. Sam uchodźca też tego dokładnie nie wie. Twierdzi, że podczas zabijania w Syrii włosy lepiej mu się układały. Teraz gdy odsiaduje dożywocie za swe allahowe zbrodnie twierdzi, że włosy mu się przetłuszczają. Najgorsze że służba więzienna go dyskryminuje. Jako lewak domagam się natychmiastowego uwolnienia uchodźcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×