Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znecanie sie nad zona. Co o tym myslicie?

Polecane posty

Gość gość
Uwierz, że to prawda. Żyłam w takim małżeństwie 3 lata i mój były zachowywał się prawie identycznie ... psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie rozumiem jak mozna cos takiego tolerowac przez 3 lata na przyklad. Wystarczy, ze jeden raz ktos by mnie tak potraktowal I juz by mnie tam na drugi dzien nie bylo. I nie rozumiem tez dlaczego ona tak lagodnie do niego mowi, jak male dziecko. Nie potrafi mu sie postawic. Tylko jezcze sie tlumaczy z niewytartego kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx A o eksperymencie z ugotowaną żabą słyszała czy nie słyszała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki typ nie potraktowałby Cię w ten sposób od razu. To wszystko dzieje się stopniowo, podgrzewa kąpiel aż ofiarę ugotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stopniowo czyli latami a potem to już syndrom sztokholmski niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie wywiad z ta nieszczesna biedna kobieta tj. Karolina Piasecka (zona radnego bydgoskiego) w Pytaniu na Sniadanie. Tłumaczyła razem ze swoim prawnikiem, dlaczego tak długo to znosila, ze to wszystko zaczynało sie stopniowo i dosc niewinnie, np. od lekkiego popchniecia w zniecierpliwieniu, potem pogorszenie nastapilo po porodzie (cc) gdy była słaba i bezbronna, potem gdy przeprowadzili sie do innego domu, innej miejscowosci z jego inicjatywy itd. Takie rzeczy dzieja sie stopniowo, kobieta zyje w zamknietym kregu, staje sie zastraszona, wyobcowana, boi sie o dzieci i o swoje zycie. Jestem z niej dumna ze w koncu odwazyla sie ujawnic to wszystko, ze nagrywała, ze daje przykład innym ofiarom przemocy domowej. S********a bym zabiła gołymi rekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za podly sku.....syn, rekami wlasnymi bym.. haha nie wiem po co komu facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne by pale mu stawialy non stop. ahahahah no juz to widze. adonis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisior i ultrakatol, u nich to norma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadysta i psychol z tego faceta. A teraz zauważcie, że w naszym kraju takie zachowanie spotyka się z potępieniem społecznym, w naszej kulturze jest to nie do pomyślenia, natomiast w islamie to na porządku dziennym. Dlatego nie rozumiem gdy ktoś pisze że katole tak robią - owszem, wszędzie trafi się jakiś tuman ale takie zachowanie jest potępiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze w to co slyszalam. uwazam ze to zmanipulowane nagranie. nie jest to normalne.to patologia jakas a nie poseł... to przeciez czlowiek wykształcony i na poziomie a z nagrania slychac jakiegos kryminaliste bez wyksztalcenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i przyznaje się bez bicia że też były takie sytuacje. Po pierwsze to że ktoś płacze to jeszcze nie znaczy że jest ofiarą. Taka osoba jak już przestanie płakać, swoimi czynami i zachowaniem potrafi wyrządzić wielie krzywdy. Z jakiś powodów ten facet jej nienawidzi jak sam kilkakrotnie mówił. Sam fakt nagrywania takich rzeczy świadczy że babka może tylko udawać ofiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest były działacz 'średnio' zwiazany z PiSem......... Ale rzeczywiście nagranie dramatyczne, ja bym za fiuta powiesiła tego typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tekst " nie jestem debilem, studia skonczylam". Takie kafeteryjne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie przez takie podejscie jak wyzej,albo typu:nie wierze,bo to taki wyksztalcony czlowiek kobiery maja taka buerna,postawe.żony katuja fizycznie jak i psychicznie mezowie z,kazdej grupy zawodiwej w tym przesympatyczni lekarze,mili prawnicy,puekla zaczyna,sue za zamnknietymi drzeiami,szokuje mnie taka niska swiadomisc spoteczna rak waznego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest totalne skurwysyństwo. Najgorsze, że jest sporo prawicowych pojebów uważających, że kobieta przyparta do muru specjalnie go prowokowała i to jest normalne, że nawet jak się kogoś wkurzy (świadomi czy też nie) to on się tak zachowuje. "sprowokowałas mnie bo zapomniałaś wziąć kwiatka więc mogę Ci wpierdolić". I to tylko pokazuje jaką dziczą są niektórzy polscy faceci - niczym nie różnią się od muzułmanów, przeciw którym tak krzyczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie wierzę że wina jest zawsze po stronie faceta. 2. Nie wierzę że nagle, bez powodu ja znienawidzil. 3. Przemoc oznacza że jest się bezsilnym, żadne logiczne argumenty nie docierają do współmałżonki. Widać na tym nagraniu że facet ma do niej pretensje o to że mówiąc ogólnie olewa go, rzeczy które robi dla nich. Z innych artykułów wiem że babka całe dnie spędzala w pracy a jak już przychodziła do domu to "nie miała ochoty". Więc postanowił siła ta ochotę na niej wymóc. 4. Trudno uwierzyć że była taka bezbronna ofiarą a tu nagle okazuje się taka przebiegła baba która wie jak rozegrać ta sprawę medialnie. 5. Nie zawsze ten co płacze jest winny, w wielu przypadkach robienie z siebie ofiary to po prostu linia przyjęta przed sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos broni tego faceta tzn ze sam jest takim samym gownem. Druga sprawa co ma wspólnego wykształcenie z przemoca w rodzinie? Dlaczego ludziom patologia kojarzy sie tylko z bieda i alkoholem? Mam kolezanke w pracy ktora odeszla od meza. Facet (na wysokim stanowislu w duzej.firmie) wyzywal.ja od najgorszych , mowil ,ze jest nikim i bez niego nie da rady. Ona bala sie wyjsc z domu. Jak chciała odejsc to rzucil jej 10tys pod nogi i powiedział ze na kolanach wroci po te pieniądze. Teraz zyje sama z dzieckiem, moze biedniej ale spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna sobie gdybac, ze Ona go prowokowala w tym nagraniu, ze ma cos tez na sumieniu, .....ale normalny czlowiek nie odzywa sie w taki sposob do drugiego czlowieka, nie grozim nie przeklina, nie wyzywa, nie szarpie....ten facet jest skonczony a Jej bije podwojne brawa. Raz, ze go nagrala a dwa, ze opublikowala ( bez wzgledu na to ile nosi w sobie winy). Gnoj doigrał sie, w POlsce jest skonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieliście dodać, że uciekła do kochanka w Warszawie i od tego zrobił się syf. Sorry,ale gdyby ktoś mnie tak traktował, to bym dawno uciekła do rodziców, do siostry czy do koleżanki. A ona jakość nie chciała uciekać wcześniej, bo podobał jej się dom, wakacje za granicą i inne wygody... Dla mnie to wszystko jest dziwne. Ta sprawa ma drugie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze ma kochanka ? Bardzo dobrze. Jej maz pewnie z tych co za ch.... nie da rozwodu bo nie wypada , bo to zle widziane w polityce , bo jak to będzie wyglądało . Nieżalenie co sie tam stało nikt nie ma prawa w taki sposób odzywać sie i szarpać drugiego człowieka. W 100 % stoję za ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhhahahha
Bawi mnie to święte oburzenie co niektórych :D Facet nawet jej nie uderzył, co najwyżej popchnął :D Przypomnijcie sobie własne domy rodzinne ile i nie mówcie że nigdy nie mieliście w domu gorszej kłótni, przypomnijcie sobie ile razy wasza matka dostała w pysk :classic_cool: tylko nie kłamcie że nigdy się to nie zdarzyło :D naprawdę jeśli ktoś uważa to za drastyczne to mało widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka nade mną się znęcała, ona była przemocowcem- i co? To ma być jakiś dowód na akceptację czegoś takiego? Czy moze ja też prowokowałam, więc nazywanie córki ludzkim śmieciem i rzucanie się na nią z łapami to jest norma? Przemoc psychiczna i fizyczna nie jest normą - współczuję Wam, że nie wiecie jak to jest normalnie żyć. I to tylko świadczy o Waszych ułomnościach - bo nawet jak mieliście c*****o w domu, nie oznacza, że nie mogliscie dążyć do czegoś lepszego. Zresztą, O gwałcie też tak pisały prawicowe p****y - lepiej by zgwałcił biały Polak niż muzułmanin. x Obojętnie co ona zrobiła - jeśli ona go nie biła, nie pomiatała nim to nie zasłuzyła na coś takiego. I nie ma żadnego "ale" normalny człowiek nie zachowuje się jak on. Koniec i kropka. Ale cóż - widać s************o w narodzie nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cokolwiek by nie zrobiła to nie usprawiedliwia przemocy....buhahahahaha. gdybym się dowiedział o kochanki żony to byłbym ile wlezie. Najlepiej codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×