Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak wyglada sex z moim facetem

Polecane posty

Gość gość

ehhh szkoda gadac,,,opisze wam jak to wyglada,a wy mi napiszcie co jest z nim nie tak. -calujemy sie przez okolo 10 sekund -nigdy nie dotyka mojej cipki,jedynie posladkow -lize mi cipke,nadal jej nie dotykajac wogole !!! -czasami caluje mnie po posladkach -sex zawsze w jednej i tej samej pozycji,on kladzie sie na mnie,wpychajac mi pod tylek poduszke,czesto tak mnie przygniata,ze nie moge oddychac. -sex trwa nie dluzej niz minute. Kiedy probuje poruszyc temat,czy to na zywo,czy przez sms odbiera to jako zart,lub sie w*****a. co z nim nie tak ? to trwa juz kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ! faceci??? mozecie mi odpowiedziec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd my to mamy wiedzieć? Jego zapytaj, on Ci to powinien wyjaśnić. A jeśli chcesz odpowiedzi od nas, to masz: - jesteś brzydka i nie lubi Cię stukać - stuka na boku inną, a przed Tobą odstawia takie szopki żeby nie było, że w ogóle Cię nie dyma P.S. A w dupę mu proponujesz? I połykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co? porozmawiaj z nim na poważnie, i zaproponuj coś innego, i powiedz że cie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 a może jest słaby :D A nie, nie przecież to niemożliwe, że facet jest w czymś cienki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj z nim. Przejmij inicjatywę. Powiedz mu, że ci to przeszkadza i już tak dłużej nie wytrzymasz. Spróbuj przejąć inicjatywę i mów mu co ma robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to,ze mnie nie kocha,,bo wiele razem przeszlismy,poza tym wszystko jest ok,wiem ze mu zalezy i nie,nie ma takiej opcji zeby bzykal inna...najgorsze jest to,ze probowalam z nim juz rozmawiac i to dziesiatki razy ! nawet rozne moje aluzje itd nic nie daly ! co z nim nie tak :/ moze mu sie znudzilam,albo moze nie ma ochoty na sex nie wiem juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz Ty przejąć akcji w łóżku?? Całowanie, lizanie a gdy podkłada Ci poduszkę to Ty go na plecy i siadasz na niego i ujeżdżasz. Próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz Ty przejąć akcji w łóżku?? Całowanie, lizanie a gdy podkłada Ci poduszkę to Ty go na plecy i siadasz na niego i ujeżdżasz. Próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też podtykam swojej poduszke pod dupke i sobie też jak mnie ujeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bede musiala zrobic,nie widze tu innego wyjscia,rozmowa nic nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy On w ogóle lubi seks ? Podnieca Go Twoje ciało ? Lubi Twoje pieszczoty, a sam nie bardzo lubi się udzielać ? Wasz seks leży i kwiczy, a "poza tym wszystko Ok", czyli, póki co, ujdzie, ale perspektywa do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej wtykam palce w tyłek jak mnie ujeżdża, sikam w nią a ona na mnie , analu się boi niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy on lubi seks....dobre pytanie...moze po prostu nie lubi...? moje cialo....no nie wiem..zawsze mu sie podobalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli taki seks był od początku a jesteś z nim już kilak miesięcy/lat to szkoda że nie zareagowałaś na początku waszego wspóżycia a jeśli jest to do jakiegoś czasu w wcześniej było inaczej-lepiej to mu to powiedz a jak się wkórwi to zapytaj się go wprost czy czy ma kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagość
Ty masz krótki seks a ja mam długi. Mój mąż lubi kochać się długo a wygląda to tak że w nocy wybudza mnie zazwyczaj jest po 2 popieści trochę ręką palcami cipkę i potem przez dobrą godzinę jest we mnie. Leży za mną i tak bardzo powolutku bzyka mnie. Czasem myślę że może już śpi ale znów się rusza we mnie. Nie wiem jak on może mieć tak długo wzwód. Dziwne to jest ale właśnie tak wygląda bardzo często mój seks. Wiele razy pytałam ale twierdzi że lubi być we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżysz godzinę p******a i co ? Nic ?? Czekasz aż zaśnie ? Kobiety! Nie pytajcie dlaczego i po co, tylko użyjcie dłoni, ust, siebie... dla przyjemności obojga i poprowadźcie dłonie , usta , partnera... dla własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagość
Tak to prawda wtedy leżę bo jestem w łóżku. Chyba jest trochę taki seks na śpiocha . Kochamy się również namiętnie wieczorem. I nie jestem kłodą ani nie jestem konserwatywna w seksie. Nawet jak mamy ostry seks przed snem to i tak potrafi mnie w nocy wybudzić i w ten sposób bzykać. To jest tak jakby spał bo czasem odwracam się i widze że ma zamknięte oczy tylko że jest we mnie. I czasem próbuje żeby to szybko zakończyć ale dobrym rozumieniu tego słowa ale on nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malagosc i dajesz mu na kazde jego zwolanie przykroc mu troche to odrazu doceni seks a nie tylko mysli o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden impotent drugi seksoholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna durna marudzaca baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jest kłodą i oczekuje cudu, to jedyne co może się trafić, to ta poduszka pod du/pę. Bo jak w głowie się ma to samo co w du/pie, to jeden chu/j gdzie tą poduszkę się wsadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodobało mi się jak cie liże bezdotykowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćmała alez rozpuściłas chłopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś głupia baba z ciebie nie rozpuściła tylko dba o swojego meza bo dla niego to jest relaks a jej przecie nie sprawia bolu tylko przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można tyle trzymać k****a w c***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to a gdzie jest punkt ze ty robisz mu laske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×