Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

Córka bratowej dzikus straszny

Polecane posty

Wczoraj byli u mnie brat z bratową i córką . Ta mała ma prawie 4 lata i w ogóle się nie odzywała , nie wiem czy ona nie umie mówić czy co? . Moja córka śmiała kontaktowa od razu się uśmiechała do cioci i wujka do tej ich małej gadała , szalała a ich córka ani be ani me ,czy to normalne? do przedszkola chodzi ale ciągle choruje, bratowa mówi ciągle o jakiejś alergii , podobno na alergologa na wizyte wydają 180 zł , jedna wizyta tyle kasy masakra w poprzednią niedzielę na chrzcinach mojej młodszej 14 stopni było pochmurno ale bez wiatru ich córka oczywiście kurtka i czapka a moja z gołą głową i sam sweterek . moja zdrowa i ich córka kaszle :) moja mama mówi że ciągle z tym dzieckiem po lekarzach jeżdżą koszmar co oni wyprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chora. Każde dziecko jest inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja córka lepsza pod każdym względem , oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest zamknięta w sobie, lub bardzo spokojna, co wynika z jej usposobienia. Zastanów się autorko co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może spokojna ale aż za bardzo , to dziwne trochę przecież w wieku prawie 4 lat to takie dzieci sie śmieją , dokazuja szaleją , o gadają , a ta ani be ani me , moja ją w końcu zaprowadziła do zabawek i bawiły się razem ale moja to cały czas gadała a ich córka nic , tak cichutko tylko powiedziała bratowej siku i piciu że ledwo dosłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w zwiazku z tym?Chwalisz sie czy zalisz?Temat na poziomie umyslowym malego dziecka "bo ja mam a ona nie ma". Zapewne tamto dziecko twojej bratowej ma wiecej rozumu niz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama wspominała że brat i bratowa a zwłaszcza bratowa bardzo na nią krzyczą , moze dlatego tak się nic nie odzywa , oni a zwłaszcza bratowa w ogóle nie radzą sobie z dzieckiem , mama mówiła że co dzień słyszy przez ścianę jak ta mała płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno agatki nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu Twojego brata i bratowej wyprowadzilabym się z domu Twojej matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po prostu żal mi brata i jego córki a w ogóle to ich mała powinna mieć rodzeństwo, może wtedy lepiej by się rozwijała , zapytałam ich nawet kiedy drugie ale nic nie powiedzieli , bratowa tak dziwnie siedziała na kanapie , miała lużniejszą bluzkę i zakrywała rękami brzuch, może ona jest w ciąży tylko nie chce się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno nie jest dobre, że krzyczą. Za niewłaściwe zachowanie można inaczej zwrócić uwagę, a nie wychowywać tylko krzykiem. Najlepiej zrobiła Twoja córka, jak widać córka bratowej umie koegzystować z innymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że Tobie przez tyle lat chce się wypisywać w kółko to samo... Nuda, naprawdę nuda. Jednak Ci co Cię nie znają to się nabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko we sie ogarnij. A corka wali jeszcze w pampera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płakać nad tym
"dzikus straszny", "ani be ani me" - tak, bo już dziewczynce nie wolno mieć własnej osobowości, od razu ma być skazana na ostracyzm społeczny przez takich ludzi jak autorka tematu. Myślałem że żyjemy jednak w demokratycznym społeczeństwie ale niektórzy nie dojrzali mentalnie do demokracji i tolerancji. Zresztą autorka tematu to typ kobiety który znam - młoda mamusia która myśli że wygrała życie bo ma dziecko które będzie tak samo pyskate jak ona i PSYSTOJNEGO męża z włosami postawionymi na żel i wygolonymi po bokach :) I przez takich ludzi mamy takie zapyziałe społeczeństwo za które wszędzie trzeba się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×