Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wróżka Zębuszka

Wróżki Zębuszki jakie u was stawki za ząbek?

Polecane posty

Gość gość
myślałam, że autorka robi sobie jaja, a tymczasem doznałam szoku widząc, że każda "matka" odpowiada tu ile faktycznie płaci dziecku za wypadające zęby, to jakiś obłęd:/ dla mnie jesteście "matkami", a nie prawdziwymi mamusiami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję po 100 zł i teściowie tez dają 50 zł za każdy ząbek x Pokręciło was ?, 2000 zł. za wypadające zęby i jeszcze 1000zł od dziadków ? A co 7 letnie dziecko robi z tą kasą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne. Nie jestem matką idiotką, żeby wprowadzać takie kretyńskie zwyczaje, które świadczą tylko i wyłącznie o pochodzeniu z nizin społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfhcjgibk
Do dzis 15:48 Ty masz mozg z nizin spolecznych! Jestes jakas walnieta, jak cala reszta krytykujacych! To sie nazywa DZIECINSTWO wariatki! Wy od 6r.z. zapieprzalyscie w kamieniolomach? W przedszkolu matki wam opowiadaly o rozkladzie zwlok? Albo o rozliczeniach podatkowych? Wy jestescie durne jak but! Niszczycie swoim dzieciom jedyny beztroski etap egzystencji na tej planecie!!! Matki terrorystki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [10:21 Doskonale wiem o czym pisze! Wiem co moja babcia wyprawia, i w życiu nie zagotuje moim dzieciom takiego życia! Nie po to mam dzieci żeby się mną opiekowała na starość! Za bardzo je kocham! A Twoich dzieci mi żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka magia dzieciństwa? Przecież zeby wypadają jak dziecko ma średnio od 6 lat wzwyż, a wtedy już się nie wierzy w Mikołaja i takie inne. Może jeszcze płacić za dobre stopnie w szkole i wyrzucanie śmieci i ścielenie łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja daje mojej 500 zł i jedę z nią do kina i na obiad ale wiadomo jak kto woli dla mnie 5 zł to tak jakby dać mu za leżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze zadbana

Ja daję 600 zł za każdy ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×