Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia8883

Zapalenie zatok i uszu. Prosze o radę.

Polecane posty

Gość Klaudia8883

Dzień dobry, od kilku dni przechodzę zapalenie zatok i uszu.Katar jako tako nie mam tylko trochę "wody" z nosa.Boli mnie czoło i zatoki przynosowe. Wzięłam już 4 dawkę antybiotyku biofuroksym i ciągle mnie boli.Czy lek nie działa czy jeszcze trzeba poczekać? Jak mogę sobie jeszcze pomóc? Ból nie jest duży,ale męczący.Ibuprom zatoki brałam wcześniej,ale działał tylko na chwile. Ktoś przechodził coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia8883
Nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś robiony antybiogram ? jeśli nie to może ten antybiotyk na ciebie nie działać . Kup sobie leki homeopatyczne bez recepty i bierz przez kilka dni , oczyszczają zatoki z wydzieliny i naprawdę pomagają nie trując organizmu. Tu masz nazwy i stosowanie ; CINNABARIS 9CH (cynober) Lek podajemy w przypadku odczynu zapalnego ze strony zatoki czołowej, gdy występuje bolesność uciskowa przedniej ściany tej zatoki (nad łukami brwiowymi). Cinnabaris podajemy także wtedy, gdy zajęte są zatoki sitowe lub klinowa. DAWKOWANJE: Lek stosujemy 2 razy dziennie po 5 granulek. MEZEREUM 9CH (wawrzynek, wilcze łyko) Wawrzynek stosuje się w przypadku odczynu zapalnego ze strony zatok szczękowych, zwykle razem z KALIUM BICHROMICUM 9CH. Występuje wtedy, obok kataru, bolesność przy ucisku na przednie ściany zatok (po bokach skrzydełek nosa). DAWKOWANIE: 2 razy dziennie po 5 granulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antybiotyk nie usunie nagromadzonej flegmy. to zrobi sam organim a to wymaga czasu. inhalacje robic mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Klaudio, w takiej sytuacji najlepsze jest podnoszenie ciężarków w rękach. To przyśpiesza wymianę tkanek wewnętrz klatki piersiowej i głowy, w konsekwencji przyśpiesz zdrowienie. Wystarczą ciężarki 2-kilogramowe. Unieś je w rękach ponad głowę 100 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia8883
No właśnie chodzi o to,że tej flegmy jest bardzo mało albo nie ma jej wcale.No cóż jutro mam wizytę u laryngologa może on mi powie coś więcej.A metody z ciężarkami to nie znałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydzielinę a pewnością masz sporą lecz zablokowaną w zatokach dlatego cię bolą . Spróbuj z tą homeopatią , jest naprawdę skuteczna w takich stanach a co ważne nie koliduje z innymi lekami i antybiotykami więc można ją brać równocześnie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia8883
Witam ponownie. Byłam u laryngologa i okazało się,że to jednak wirus... niestety antybiotyk muszę wziąć do końca... Dostałam jakiś steryd do nosa,ale mimo tego prawie nic nie schodzi z zatok.Ciągle boli mnie twarz i głowa. Wypróbowałam już ciepłe okłady z soli morskiej,olejek do wdychania i parę innych domowych sposobów.Dostałam też od lekarza aulin na ból,ale nie chce go brać bo jest mocny. Jestem coraz bardziej sfrustrowana...ktoś może jeszcze coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

W sumie miałem już kilka inhalatorów i na pewno Sanity ma taką fajną ofertę i te sprzęty są na dobrym poziomie. Tak więc ten model Baby, który pojawił się w sprzedaży z myślą o najmłodszych wydaje mi się, że będzie dobrą opcją i warto na niego zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×