Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kejti121

restauracja

Polecane posty

Gość Andzia Kot
Tez tam byłam. Świetne jedzenie, duży wybór potraw, wnętrze przytulne aż chce się siedzieć. Obsługa profesjonalna i miła. Nie mam zastrzeżeń.http://www.uziyada.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o warszawę, to świetne jest salto na wilczej. Pyszne jedzenie kuchni południowoamerykańskiej tam mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvtsm
znam, ale jednak wolę bardziej swojski klimat http://www.damarco.pl/. Wiadomo, kto co lubię :) ja się zajadam w szczególności makaronami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o taką restauracje, gdzie można sobie usiąść na spokojnie ze znajomymi, to Salto na wilczej w warszawie. Pyszne jedzonko i super klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem z Krakowa i najbardziej tutaj lubię Starą Zajezdnię. Mają pyszne jedzenie, no i to niesamowite wnętrze za każdym razem robi na mnie tak samo duże wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wincent21
OkWineBar http://www.okwinebar.com/ mmm.. to jest według mnie najlepsza z restauracji wrocławskich. Wnętrze lokalu jest bardzo nastrojowe i schludne. Dobra lokalizacja nieopodal rynku a także przepyszne i wyraziste wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam restaurację McDonald's.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam warszawską restaurację Hagiel Bistro. Pyszne jedzenie i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1985

Jak chcecie zjeść pyszny obiad przejazdem to warto zajechać do restauracji Zajazd na kępie w Ustroniu. Restauracja oferuje również  różnego typu imprezy okolicznościowe. W góralskiej atmosferze,  przy bogato zastawionym stole każda okazja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu byłam w www.creatorklub.pl we Wrocławiu. Zjadłam tam jedną z najlepszych pizz w życiu. Z tego co pamiętam była to Carbonara. Będąc na miejscu można też pograć w kręgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam panoramarestauracja.pl. Wpadłem na żurek początkowo z ciekawości. Przyniesiono mi gorący, taki jak lubię. Świeże składniki, czuć od razu po pierwszym łyku. Kolejne danie golonka, a żona makaron dostała. Jeszcze nie widziałem tak dużych porcji na talerzu, szczególnie makaronu. Żona nie mogła do końca zjeść, a i ja się już nie podjąłem. Klasa, jednym słowem, niczego się klientowi nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam panoramę byłem tam w ostatni weekend na obiedzie i muszę przyznać że jedzenie dobre i jeszcze lepszy widok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonko

Najlepsza, jak dla mnie, restauracja jest w Ursusie i nazywa się tak samo, jak dzielnica. Mieści się przy Factory Ursus. Specjalizuje się w obiadach, takich domowych i smacznych. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TanskaJulia

W Warszwie ciekawą miejscówką na Krakowskim Przedmieściu jest PanKejk. Polecam ich za ofertę śniadaniową, pankejki. Długie godziny otwarcia, więc spokojnie można również wpaść po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarisss

Znam PanKejk. Mają świetne zupy też, o których trzeba wspomnieć. Szybko realizują zamówienia, więc nie trzeba długo czekać. A jedzenie faktycznie domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

najlepsza restauracja to Buena Vista Social Food. Zdecydowanie najlepsze pancake na świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfg

W Krakowie mam kilka ulubionych lokali, ale jeśli chodzi o dostawę to będę polecał Maxipizza. U nich czas oczekiwania na jedzenie jest rekordowo niski. Pewnie kurierów mają ogarniętych, to może być jedna z przyczyn ale też druga jest taka że pieką pizzę na bieżąco w specjalnym piecu gdzie sam wypiek zajmuje do 5 min, tak mi to jeden z pracowników tłumaczył niedanwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnj
Dnia 15.07.2019 o 12:53, Gość gfg napisał:

W Krakowie mam kilka ulubionych lokali, ale jeśli chodzi o dostawę to będę polecał Maxipizza. U nich czas oczekiwania na jedzenie jest rekordowo niski. Pewnie kurierów mają ogarniętych, to może być jedna z przyczyn ale też druga jest taka że pieką pizzę na bieżąco w specjalnym piecu gdzie sam wypiek zajmuje do 5 min, tak mi to jeden z pracowników tłumaczył niedanwo.

Tez poolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam zajrzeć do restauracji www.cybina13.pl niedaleko Jeziora Maltańskiego, bardzo miłe miejsce, gdzie na pewno coś smacznego uda się zjeść, myślę że będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią restauracją na terenie Szczecina polecam wybrać się do www.chinaming.pl Tam zjecie świetne dania pochodzące z kuchni chińskiej oraz wietnamskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Liwacz

Ostatnio chłopak mnie zabrał do restauracji chyba pierwszy raz od dwóch lat. Musze powiedzieć że tak dobrego jedzenia to ja bardzo długo nie jadłam restauracje-figaro.pl . Chętnie tam wrócę  jeszcze raz, tylko jestem ciekawa kiedy znowu mnie zabierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoljana

Polecam ciekawą i smaczną karczmę  www.czarciekopyto.pl gdzie zamiast sal obiad można zjeść w fascynujących grotach i w miłej atmosferze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×