Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niebieska Pomarańcza

Szukam pana do flirtu ;)

Polecane posty

Gość Niebieska Pomarańcza

Panowie ok. 30-stki zapraszam do rozmowy na każdy temat, flirtu, świntuszenia. Jestem elastyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się pod flagowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Pomarańcza
Z panem, który będzie miał to coś przejdę na maila, którego podam w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutosław
A moze uchylisz nieco rabka tajemnicy o sobie: wiek, preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Wiek by pasował, ale jak tutaj można pokazać to coś? Poza tym każdy ma coś w sobie( nie dosłownie oczywiście) ale ważne jest chyba żebyśmy mieli to samo, te same potrzeby upodobania predyspozycje i możliwości. Tutaj ciężko będzie to okazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Umiesz zrobić szpagat? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniecostarszy
panowie do 30. nie wiedzą co to flirt nie wiedzą, że równie przyjemne jest "gonienie króliczka" - (znacie tę piosenkę?), jak jego dopadanie może nawet przyjemniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieska, mam 29 lat i chętnie bym zrobił Ci masaż! leżysz na stole przykryta ręcznikiem, a ja podchodzę i rękami pachnącymi olejkiem do masażu zaczynam pod łopatkami, masuje zdecydowanie ale z czułością, czujesz ciepło mych dłoni, szyja i ramiona, zmysłowo omiatam Ci kark i wsuwam palce w stronę piersi by po chwili zacząc znowu od pleców kierując się ku górnej krawędzi ręcznika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i masz... powyżej opis flirtu pana przed 30. gośćniecostarszy chyba ma rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby gonić króliczka trzeba skłonić go do ucieczki "znafco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwał się masażysta Nie wiesz co to flirt to po pierwsze, po drugie nie znasz piosenki, po trzecie twoja wypowiedź komentująca moją jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu. A we flircie subtelność języka (oczywiście w sensie językowym, ale to trzeba tłumaczyć tylko takim jak ty) to podstawa gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam piosenki ale wiem w przeciwieństwie do Ciebie jak zaciekawić kobietę, flirt przez internet? gratuluje nolififie wyuczonej specjalności...Widzisz ty potrafisz pouczać innych zamiast samemu zaprezentować swoje wybitne zdolności werbalne. Gratuluje chapeau bas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
argument flirciarza, gratuluje poziomu chodnika ale nie dam się sciągnąc do Twojego poziomu i nie wykończysz mnie swoim doświadczeniem na tym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Witaj pomarańczko ja mam banana ze skórką do ściągnięcia. Może poświńtuszymy razem. Jak bardzo jesteś elastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki brunet 34
Witaj Pomarańczo, ja mam swój typ kobiety, która mi się podoba, wiec muszę na początek wiedzieć czy ta pomarańczka jest warta tego żeby ściągnąć z niej skórkę rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Może z ciebie ściągne skórkę żeby dostać się do soczystego środka i delektować się twoimi sokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja gdzieś napisałem o internecie? swoją drogą przez internet też można wzbudzić czyjeś erotyczne zainteresowanie no więc jak chcesz zaciekawić kobietę? onanizując się mentalnie dotykając jej podczas masażu? Przecież autorka napisała że chce flirtu. Dopiero w jego wyniku może, choć nie musi, do czegoś dojść.Więcej subtelności młody człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ci kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyjdzie mi szydło z worka i Ci wejdzie pod podszewkę to zapomnisz o flircie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×