Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ja nigdy nie miałem dziewczyny

Chciałbym się czegoś dowiedzieć o miejscowościach Chrząstowice i Ozimek

Polecane posty

Gość gość
Co cie nagle wzięło na województwo opolskie? Jesteś z opolskiego województwa jak ja? Czy nie? Co cię te miejscowości obchodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ja z 10:23 tak wiem gdzie jest Ozimek i chrząstowice wiem ale co to ma do rzeczy? A słyszałeś o takim mieście jak Namysłów (województwo opolskie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ja Powiem tylko jedno w gminie Ozimek jest wioska krasiejów gdzie jest jurapark krasiejów są tam dinozaury tunel czasu muzeum Ziemi oraz muzeum ewolucji człowieka kino 5D i wiele innych atrakcji byłem tam kilka razy i jadąc do krasiejowa przez Ozimek przejezdżałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołbuc wp*****laj poyebie w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołbuc czubie przestań wreszcie bredzić o tym żałosnym opolu, woj. opolskim, dziurach w nim położonych i jego żałosnych "atrakcjach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny to jesteś ty skoro opole jest żałosne to czego czubie byś chciał podaj mi miasto które nie ma żałosnej atrakcji dla ciebie wszystko to syf syf i jeszcze raz syf podaj mi jakieś atrakcje np we Wrocławiu czy Warszawie czy Krakowie które wg mnie są wątpliwą atrakcją jak cała Polska zresztą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań już wreszcie ułomie upośledzony wypisywać te idiotyzmy!!! postawiłeś sobie za cel żeby każdemu się chciało rzygać na dźwięk słowa opole, namysłów itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia100wy
tam w okolicy jest jezioro, prawdopodobnie polodowcowe i dość głębokie, przy jeziorze gleba jest kwaśna i w naturalnych warunkach od wielu stuleci rosną dziko rododendrony , za kilka dni zaczną kwitnąć i wyglądają uroczo w naturalnym środowisku , nazwy miejscowości nie podam dla bezpieczeństwa tych roślin bo pojedziesz i wszystko zniszczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×