Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak jesteś atrakcyjną kobietą to świat pada do twoich stóp

Polecane posty

Gość gość

Do takiego wniosku doszłam obserwując moja koleżankę. Wysoka, zgrabna, długowłosa brunetka. Taka z klasą. Żadna tandeta. Podoba do Natalii Siwiec, tylko u niej wszystko naturalne. Poza tym jej siostry też bardzo urodziwe. Ma 32 lata, jest wolna, nie ma dzieci i startują do niej jedynie faceci wysoko postawieni. Może w nich przebierać. I wcale nie żonaci. Faceci wolni, na stanowiskach. Powodzenia nie mają jedynie zakompleksione szare myszy, zdziwaczałe z kotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek myslisz ze mi doyebales :D ze faceci sa miara mojego jestestwa :D ob.srane siusiory ktore bez matek nie wygrzebalyby sie z tetry :D jem fryki opi.erduje mego kota i macham do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa piękność
ona na boku jest laską do towarzystwa, ma kompleksy i znajduje facetów którzy tylko chcą od niej seks, czyli piękna bidulka, to klątwa urody, 32 lata i zaraz 40 i koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Moja siostra jest najładniejsza z całego naszego rodzeństwa. Naprawdę ma świetną figurę i jest niegłupia. Pracuje na kierowniczym stanowisku. Jednak pomimo tego jako ostatnia wzięła ślub i to w wieku 35 lat. Ale za to męża ma radcę prawnego z własną kancelarią. W sumie najgorzej nie wyszła. Mają teraz córeczkę i wyglądają na szczęśliwych. Jej mąż starszy od niej o 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie rajcujesz bo jej maz dobrze zarabia nawet jakby ja bil i ponizal haha materialistki ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwały się te same brzydkie z cellulitem, których lata świetności minęły z dniem ślubu Jako facet powiem wam, że zawsze bedziemy się oglądać za atrakcyjnymi. Zawsze. I z góry zakładamy, że skoro ładne to i fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×