Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuuzanka312

Dermatolog Warszawa

Polecane posty

Gość zuuzanka312

Szukam dobrego, sprawdzonego dermatologa w Warszawie. Od kilku lat zmagam się z trądzikiem, jeśli macie jakieś doświadczenia związane z tym tematem to liczę na Waszą pomoc. Jeżeli wiecie jak to jest z wizytami na NFZ u poszczególnych lekarzy to też piszcie. Z góry dziękuję!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadieszna
Musisz obrać kierunek Bielany, a dokładnie ul Kasprowicza 27, gdzie znajduje się http://www.high-med.pl/ . Polecam tego dermatologa serdecznie, uczęszczałam ta gdy miałam kilkanascie lat i problem z cerą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam dr Alicję Kik- Rachutę, przyjmuje na Chałubińskiego w Ober Clinic. Wiem jak to jest z dermatologami na NFZ bo kilka lat się tak leczyłam. Wizyta 10 minut i tylko ciągle nowe leki. To nie działa to spróbujemy to. I co z tego, że za wizytę nie płaciłam jak wydawałam na leki po minimum 100 zł. I to takie które nie działały. Do dr Rachuty trafiłam z polecenia i nie żałuję. Po pierwsze zrobiła mi dokładną diagnostykę, różne badania i na ich podstawie dała leki, nie "na oko". Stan mojej skóry bez porównania lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że pomoze Ci dermatolog z przychodni www.tommed.waw.pl z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam mocno klinikę DERMEDICUS, naprawdę super miejsce, ze świetnymi specjalistami na pokładzie. Ja chodziłam do dr Bacz Malinowskiej, naprawdę rewelacyjna osoba i bardzo dobry lekarz. U mnie kuracja zakończona sukcesem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×