Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Studencik97

Zakochałem się platonicznie w dziewczynie ze studiów...

Polecane posty

Gość Studencik97

Nigdy nie spotkałem czegoś takiego. Gdy na nią patrzę czuję ból serca i jednocześnie ogromną radość. Podnieca mnie, ale nie w sposób fizyczny. Gdy na nią patrzę czuję się szczęśliwy, ale nie myślę o seksie z nią. Nigdy mnie taka duchowa miłość nie spotkała. A nawet z nią nie rozmawiam na wykładach czy przerwach. Jednak wiem, że nie pasujemy do siebie. Ona lubi imprezy, ja spokój. Ona lubi hip-hop style, a ja grunge style. Dodatkowo myśli o zmienieniu kierunku.... Ahh co robić, gdy me serce jest w jej klatce, klatce, która drzwi ma otwarte, a ja nie mogę odlecieć mimo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tylko to Was dzieli, to ja na Twoim miejscu bym sprawiła, żeby i ona nie mogła wyjść z Twojej klatki. Mimo, że będzie miała otwarte drzwi. Szkoda nie spróbować. Ludzie zawsze znajdują sobie powody dla których, niszczą swoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem przeciwieństwa się przyciągają, spróbuj nic nie tracisz, a możesz zyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle za co ją lubisz ?Jak tylko za wygląd, to może faktycznie ją sobie odpuścić. Rozmawiałeś kiedyś z nią ? Wiesz, jakie ma poglądy i jakie wartości ? Bo to jest podstawa udanego związku. Mieć przybliżone wartości moralne. A nie czy ktoś lubi imprezować czy nie. Jeżeli lubi się pobawić i się pośmiać, to nic złego. Tak samo, że Ty wolisz wieczory spędzać w inny sposób. Jak ludzie się kochają, to dojdą do kompromisu. Czasami Ty pójdziesz z nią gdzieś potańczyć a ona jak będzie naprawdę Cię kochać, to pójdzie tam gdzie Ty lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle jestem ciekawa co w niej tak cię pociąga, że mimo, że nie rozmawiacie ze sobą, to tak Cię do niej ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak robisz jak Ci w życiu nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź ją w ramiona i wycałuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz jej w oczy i zaczaruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×