Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie jeździć na wycieczki szkolne?

Polecane posty

Gość Tersa_Kucharek
Jestem nauczycielem i często organizujemy takie wycieczki szkolne po polsce. Dzieci mają możliwość poznania nowych miejsc, zdobycia wiedzy i różnych umiejętności. Jak wiadomo takie podróże kształcą i uważam, że tego typu wyjazdy powinny być organizowane regularnie w każdej szkole. W tym roku planujemy wyjazd na taką wycieczkę http://dziuplatropicieli.pl/wycieczki-jednodniowe/ mam nadzieję że spodoba im się pomimo, że jest jednodniowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole, do której chodza moje dzieciaki, sa organizowane bardzo fajne wyjazdy do różnych miast w Polsce. A organizuje to wszystko "Tropem Przygody" http://www.tropemprzygody.pl/. My jako rodzice jesteśmy naprawdę zadowoleni, bo nasze dzieci uwielbiają te wyjazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Warto robić różnorodne wycieczki. Jest mnóstwo ciekawych miejsc, które nie są daleko, najważniejsze są pomysły. Sama szukałam inspiracji dla mojej siostrzenicy. Czytałam artykuł http://podsuwam.pl/pomysly-wycieczki-szkolne-gory-atrakcje-dla-dzieci może dzięki niemu pokażecie dzieciom inny sposób spędzania czasu? To może być pouczające dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta
Przed zakończeniem roku szkolnego zorganizowałam dzieciom wycieczkę do Płocka, chciały koniecznie odwiedzić zoo. Były jeszcze inne pomysły, ale zoo wygrało. Były bardzo zadowolone. W drodze powrotnej mięliśmy posiłek też w Płocku, w Amore. Bardzo fajne miejsce i jedzonko smaczne, dlatego szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym miejscu można zorganizować świetną wycieczkę dla dzieciaków http://osrodeklissa.pl/. Ośrodek jest w Kotlinie Kłodzkiej. Świetne warunki do pieszych wycieczek i nie tylko. DO tego bardzo fajny pensjonat z pysznym wyżywieniem. Obsługa też miła i pomocna. Już dwa razy byłam tam na wycieczce szkolnej i zawsze byliśmy zadowoleni razem z uczniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komfortowe spanie oferują w Western Camp, na stronie https://westerncamp.pl/ jest pełna oferta. Nie wiem czy to kwestia tego że wszystko jest jeszcze nowe bo niedawno ruszyli z całym resortem ale naprawdę fajnie wysoko oceniam komfort. Czy to łóżka, czy łazienka, wszystko eleganckie stylowe, dobrze to wygląda, widać że nie szli po kosztach urządzając domki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie biuro w Katowicach jak Gryf. Mogę polecić ich wycieczki weekendowe dla grup i te indywidualne. Jeździłam tak samo na firmówkę jak i tylko we dwoje z mężem. Porządny autokar, sprawny dojazd, nie wieźli nas jakimiś opłotkami, tylko prosto do celu. Hotel zgodny z opisem, dobry standard, czysto, wygodnie, z jedzeniem którym faktycznie można się najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Wydaje mi się, że teraz jest znacznie więcej możliwości niż kiedyś, też oferta jaka jest proponowana bogatsza niż kiedyś. Na przykład mój syn był w tym roku na zielonej szkole w kujawsko-pomorskim w Ośrodku Wiktorowo. Pełna profeska :) Boiska, plaża, sprzęt wodny, paintball, surwiwalowy tor przeszkód, bilard, mnóstwo tego. Poza tym wycieczki bo to okolice Szlaku Piastowskiego. Jedzonko takie, że znikało z talerzy. Szkoda im było wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ostatnio byłam z moją klasą w Kleczy Dolnej k/Wadowic w Interaktywnym Centrum Pszczelarstwa - APILANDIA. Na początku miałam lekkie obawy, ponieważ to nowe miejsce i nie byłam pewna, czy dzieciom spodoba się temat pszczelarstwa, ale to wszystko zniknęło kiedy pojawiliśmy się na miejscu. Zostaliśmy miło powitani przez obsługę oraz podzieleni na dwie grupy - jedna grupa poszła na zwiedzanie interaktywnego centrum, a druga na warsztaty. Dzieciaki wychodziły zadowolone z warsztatów ze świeczkami w rękach, a druga grupa po zwiedzaniu cały czas mówiła, że chcą zostać pszczelarzami. Muszę powiedzieć, że taki sposób przedstawiania informacji - w sposób interaktywny sprawdził się w 100%. Każdemu z czystym sercem mogę polecić taką wycieczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja bardzo sobie chwalę pobyt w tym pensjonacie http://osrodeklissa.pl/. Byłam tam na wyjeździe z moją klasa i bardzo nam się tam podobało. Dzieciaki miały sporo atrakcji, boisko dużo przestrzeni i sporo zajęć. No i jest to bardzo dobra baza na wycieczki po okolicy. Sam pensjonat dobrze utrzymany. Pokoje wygodne i odpowiedni wyposażone. Serwują tez bardzo dobre jedzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina1987

Polecam zorganizowane wycieczki z biura podróży polonia travel 100% profesjonalizm i dobra cena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci również były na wycieczce organizowanej przez biuro podróży polonia travel w Barcelonie. Pierwszy raz leciały samolotem, trochę się martwiłam - ale wróciły zadowolone z nowym bagażem doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam biuro podróży Polonia Travel. Oferują wiele ciekawych wycieczek na Zieloną Szkołę, na Białą. W ofercie posiadają też wycieczki zagraniczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Rabkoland. Dzieciaki miały super zabawę i były zadowolone. Jeżeli chodzi o transport to mogę polecić AJM Transport. Zorganizowali bezpieczny i komfortowy autokar. Wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×