Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiula_240

Praca a rozmowy kwalifikacyjne

Polecane posty

Gość kasiula_240

Stwierdzam, że szukanie pracy podczas, gdy ma się inne zajęcie nie jest takie proste. Jestem na 3 miesięcznym stażu firmowym i stwierdziłam, że w miedzy czasie będę szukać innej pracy. Z jednej rozmowy z bólem serca musiałam zrezygnować, bo nie mogłam wziąć wolnego z dnia na dzień po 3 tygodniach stażu. Ostatnio poszłam na rozmowę pracownik sekretariatu W sumie to nawet na nic nie liczyłam, zwłaszcza że na wypowiedzi po angielsku się wyłożyłam . Wczoraj okazało się, że przeszłam do II etapu tylko on jest jutro od 11.30-14, lub dłużej. W firmie gdzie teraz jestem poniedziałki są akurat najgorsze, więc jak się komuś na godzinę uda wyjść to i tak jest cud. Dlatego niestety musiałam zrezygnować. Jak siedziałam w domu nikt się nie odzywał a teraz jak ciężko mi się wyrwać to odzew jest . Na szczęście w miesiącach letnich nie ma żadnych problemów z wolnym bo mało się dzieje to wtedy będę mogła na spokojnie szukać.Podziwiam ludzi, którzy pracując na pełen etat i jeszcze udaje im się chodzić na rozmowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×